Bumdan.com
Sepetiniz

Ev Yaşam

Katlanabilir Plastik Vazo Katlanabilir Plastik Vazo
-20 %
Çoğumuz ani ve son anda gelişen ziyaretlerde, misafir olarak çiçeğimizi yada tatlımızı alırız. Süpriz alınan çiçeklerin konulacak vazo bulma sıkıntısını ortadan kaldıran bu pratik vazo işinizi kolaylaştırır ve aynı zamanda dikkatleri üzerine çeker. Katlanabilir,dengeli, kırılma korkusu olmayan por..
5,05TL 4,04TL Vergiler Hariç:3,42TL
Yuvarlak Uçlu Silikon Yumurta Fırçası Yuvarlak Uçlu Silikon Yumurta Fırçası
-20 %
Yuvarlak Uçlu Silikon Yumurta Fırçası Poğaça ve böreklerin nar gibi kızarmasını sağlayan yumurta için üretilmiş en güzel fırça modeli! Yumurtanın vermiş olduğu o enfes kızarıklığı ile buluşmayı özel üretilen yuvarlak uçlu fırça ile hijyenik yapabilirsiniz. Poğaçalarınızı, açmalarınızı, pidelerini..
12,62TL 10,10TL Vergiler Hariç:8,56TL
Elbise Şeklinde Takı Organizeri - Siyah Elbise Şeklinde Takı Organizeri - Siyah
-20 %
Elbise Şeklinde Takı Organizeri - Siyah   Mücevherlerinizi, takılarınızı organize etmekte zorlanıyor musunuz?   Elbise dolabınıza asabileceğiniz bu organizer işinizi kolaylaştıracaktır   Ürün Özellikleri:   Herkesin kendi dolabında bir elbise olmalıdır   Hatta takılarımız için de Little Bl..
34,48TL 27,58TL Vergiler Hariç:25,54TL
Elbise Şeklinde Takı Organizeri Elbise Şeklinde Takı Organizeri
-20 %
Mücevherlerinizi, takılarınızı organize etmekte zorlanıyor musunuz?   Elbise dolabınıza asabileceğiniz bu organizer işinizi kolaylaştıracaktır.   Ürün Özellikleri: Herkesin kendi dolabında bir elbise olmalıdır   Hatta takılarımız için de Little Black Dress Takı Organizatörü takılarınızı ..
34,48TL 27,58TL Vergiler Hariç:25,54TL
Elbise Şeklinde Mücevher Takı Aksesuar Düzenleyici - Çizgili Elbise Şeklinde Mücevher Takı Aksesuar Düzenleyici - Çizgili
Yeni -20 %
Elbise Şeklinde Mücevher Takı Aksesuar Düzenleyici - Çizgili   Mücevherlerinizi, takılarınızı organize etmekte zorlanıyor musunuz?   Elbise dolabınıza asabileceğiniz bu organizer işinizi kolaylaştıracaktır   Ürün Özellikleri:   Herkesin kendi dolabında bir elbise olmalıdır   Hatta takıları..
34,48TL 27,58TL Vergiler Hariç:25,54TL
Bükülebilir Örümcek Ağı Temizleme Fırçası Bükülebilir Örümcek Ağı Temizleme Fırçası
-20 %
Örümcek ağı fırçası ile evinizde ve iş yerinizde oluşan her türlü ağların temizlenmesinde kolaylık sağlayın. Esnek metal yapısı ile kolay şekil verilebilen Örümcek Ağı Temizleme Fırçası ile en zor noktaları bile hızlıca temizleyebilirsiniz. Sert ve seyrek fırça kılı yapısı sayesinde örümcek ağları..
16,07TL 12,85TL Vergiler Hariç:10,89TL
Saklama Kabı - Ekmek Kutusu - Çok Amaçlı Kutu 4000ML Saklama Kabı - Ekmek Kutusu - Çok Amaçlı Kutu 4000ML
Yeni -20 %
Saklama Kabı - Ekmek Kutusu - Çok Amaçlı Kutu 4000ML   Ekmek saklamak , pasta , kek vb her turlu ufak yiyecek ve esyalarınız için muazzam bir saklama kabı   İç hacmi 4000 ML'dir   30 x 15 x 9 Ölçülerindedir   Stok Durumuna Göre Karışık Olarak Gönderilecektir ..
22,99TL 18,39TL Vergiler Hariç:15,58TL
Örümcek Ağı Temizleme Fırçası - Sap Hediyeli Örümcek Ağı Temizleme Fırçası - Sap Hediyeli
-20 %
Örümcek Ağı Temizleme Fırçası - Sap Hediyeli Örümcek ağı fırçası ile evinizde ve iş yerinizde oluşan her türlü ağların temizlenmesinde kolaylık sağlayın. Esnek metal yapısı ile kolay şekil verilebilen Örümcek Ağı Temizleme Fırçası ile en zor noktaları bile hızlıca temizleyebilirsiniz. Sert ve sey..
22,99TL 18,39TL Vergiler Hariç:15,58TL
Elbise Şeklinde Takı Organizeri - Pembe
-20 %
Elbise Şeklinde Takı Organizeri - Pembe   Mücevherlerinizi, takılarınızı organize etmekte zorlanıyor musunuz?   Elbise dolabınıza asabileceğiniz bu organizer işinizi kolaylaştıracaktır   Ürün Özellikleri:   Herkesin kendi dolabında bir elbise olmalıdır   Hatta takılarımız için de Little Bl..
34,48TL 27,58TL Vergiler Hariç:25,54TL
Elbise Gömlek Askısı Çok Amaçlı Mutfak Banyo Askısı 5li Elbise Gömlek Askısı Çok Amaçlı Mutfak Banyo Askısı 5li
Yeni -20 %
Elbise Gömlek Askısı Çok Amaçlı Mutfak Banyo Askısı 5li   Mutfak , Gardolap , Banyo , Ofisler vb heryerde kullanabileceğiniz yer kaplamayan 5 adet askısı bulunan Elbise Gömlek Askısı Çok Amaçlı Mutfak Banyo Askısı 5li tam size göre   Yapıştıracağınız zeminin temiz ve kuru olmasına özen gösterini..
18,37TL 14,70TL Vergiler Hariç:12,46TL
Çift Taraflı Toz Alma Fırçası Çift Taraflı Toz Alma Fırçası
-20 %
Çift Taraflı Toz Alma Fırçası Kıyafetleriniz üzerindeki tozları toplamak için pratik yöntem! Kıyafet, koltuk gibi eşyalar üzerindeki toz, tüy, kıl gibi temizlemesi zor maddeleri hızlıca temizlemenizi sağlayacak fırçadır. Özellikle evcil hayvan sahiplerinin sevimli dostlarının tüylerini temizlemede..
14,93TL 11,94TL Vergiler Hariç:11,06TL
Yumuşak Uçlu Çok Amaçlı Temizlik Ve Halı Fırçası ( 2 Adet ) Yumuşak Uçlu Çok Amaçlı Temizlik Ve Halı Fırçası ( 2 Adet )
Yeni -20 %
Yumuşak Uçlu Çok Amaçlı Temizlik Ve Halı Fırçası ( 2 Adet )  Çok Amaçlı Halı Temizlik Fırçası Halı ve farklı yüzeylerde çok amaçlı kullanabileceğiniz mükemmel temizlik sağlayabilen fırçadır. Yumuşak fırça uçları ile hassas yüzeylere zarar vermez. Sağlık için hijyenik bir üründür. Ürün Ölçüleri:..
16,07TL 12,85TL Vergiler Hariç:10,89TL
Tırnak ve Yaka Fırçası Tırnak ve Yaka Fırçası
-20 %
Tırnak ve Yaka Fırçası ile ; Tırnak , Yaka başta olmak üzere elinizin tutuşuna uygun olacak şekilde dizayn edilmiş bu pratik fırçalar ile çok amaçlı temizlik yapabilirsiniz.   ISO 9001:2008-TSEK sertifikalıdır.   Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı onaylıdır.   Stoklarımızda bulunan renklerden karış..
8,03TL 6,43TL Vergiler Hariç:5,45TL
Klaket Fotoğraf Albümü Klaket Fotoğraf Albümü
-20 %
Klaket tasarımlı hediyelere bir yenisi daha sadece hediyerengi farkıyla ekleniyor Sevdiklerinize hediye edebileceğiniz orjinal bir hediye alternatifi olabilir. Farklı tasarımlardan hoşlanıyorsanız eğer tam size göre bir albüm ve defter   Nasıl Kullanırım:   Klaket tasarımlı albüm defterinize D..
57,48TL 45,98TL Vergiler Hariç:42,58TL
Çok Amaçlı Diş Fırçalık ve Kalemlik Çok Amaçlı Diş Fırçalık ve Kalemlik
-20 %
Çok Amaçlı Diş Fırçalık ve Kalemlik İhtiyacınıza göre şekillendireceğiniz diş fırçalık ve kalemlik!   Banyonuzda, çalışma masanızda, mutfağınızda ihtiyacınıza göre kullanabileceğiniz bir aksesuardır. Kapağında kısmında bulunan bölmeler sayesinde diş fırçalarınızı ve diş macununuzu ayrı haznelere..
17,23TL 13,79TL Vergiler Hariç:11,68TL
Çok Amaçlı Askı Lunia Hook 5Li Çok Amaçlı Askı Lunia Hook 5Li
Yeni -20 %
Elbise Gömlek Askısı Çok Amaçlı Mutfak Banyo Askısı 5li   Mutfak , Gardolap , Banyo , Ofisler vb heryerde kullanabileceğiniz yer kaplamayan 5 adet askısı bulunan Çok Amaçlı Askı Lunia Hook 5Li tam size göre   Yapıştıracağınız zeminin temiz ve kuru olmasına özen gösteriniz   Maksimum verim alab..
18,37TL 14,70TL Vergiler Hariç:12,46TL
16 Cepli Kapı Arkası Çok Amaçlı Organizer - Siyah 16 Cepli Kapı Arkası Çok Amaçlı Organizer - Siyah
-20 %
Kapı Arkası Çok Amaçlı Organizer: Ayakkabı ve Terlik Organizer (16 Göz) Ayakkabı Terlik Dağınıklığına Son Aksesuarlarınız İçin 16 Gözlü Organizer   Ayakkabı ve terliklerinin dağınıklığını ortadan kaldırarak pratik bir şekilde organize edecek Kapı Arkası Çok Amaçlı Organizer: Ayakkabı ve Terlik (16 ..
57,48TL 45,98TL Vergiler Hariç:42,58TL
4 Gözlü Dolap Organizer - Mavi 4 Gözlü Dolap Organizer - Mavi
-20 %
Dolabınızda ki eşya karmaşalarına son !   4 Gözlü Katlanabilir Dolap Organizeri sayesinde çorap, takı, kravat, yazlık ve kışlık kıyafetleriniz gibi eşyalarınızı kolaylıkla yerleştirebilirsiniz   Eşyalarınızı kolayca organize edin   4 Gözlü Katlanabilir Dolap Organizeri'nin üst kısmında sağlam ..
39,07TL 31,26TL Vergiler Hariç:28,94TL
20 Cepli Kapı Arkası Çok Amaçlı Organizer - Siyah 20 Cepli Kapı Arkası Çok Amaçlı Organizer - Siyah
-20 %
Kapı Arkası Çok Amaçlı Organizer: Ayakkabı ve Terlik Organizer (20 Göz) Ayakkabı Terlik Dağınıklığına Son Aksesuarlarınız İçin 20 Gözlü Organizer   Ayakkabı ve terliklerinin dağınıklığını ortadan kaldırarak pratik bir şekilde organize edecek Kapı Arkası Çok Amaçlı Organizer: Ayakkabı ve Terlik (20 ..
64,39TL 51,51TL Vergiler Hariç:47,69TL
Mücevher Takı Aksesuar Düzenleyici - Takı Organizeri Mücevher Takı Aksesuar Düzenleyici - Takı Organizeri
-20 %
Mücevherlerinizi, takılarınızı organize etmekte zorlanıyor musunuz?   Dolabınıza asabileceğiniz bu organizer işinizi kolaylaştıracaktır.   Ürün Özellikleri:   Herkesin kendi dolabında olmalıdır.   Hatta takılarımız için de Little Black Dress Takı Organizatör saklamak için şık bir yoldur. ..
34,48TL 27,58TL Vergiler Hariç:25,54TL
Mutfak Düzenleyici Compact - Beyaz Mutfak Düzenleyici Compact - Beyaz
-20 %
Mutfak Düzenleyici Compact - Beyaz rengi sayesinde içindekileri kolayca ayırt etmenize yarar. Mutfaklarınızda şişe ve benzeri gibi şeyleri düzenlemeye yarar. Sıvıların dökülmesi, çevreyi kirletmesini, kırılımayı ve dağınıklığı önler. Dolap içi raf , buzdolabı rafı vb her şekilde size fayda sağlam..
12,62TL 10,10TL Vergiler Hariç:8,56TL
Lavabo Fırçası Petek Şeklinde Lavabo Fırçası Petek Şeklinde
-20 %
Lavabo Fırçası Petek Şeklinde , Ergonomik tasarımı sayesinde kolayca tutabilirsiniz. Lavabonuzu çizmeden temizler. En inatçı kirleri sökmede bile etkilidir. Bulaşık yıkamanın ne kadar sıkıcı ve yorucu bir iş olduğu konusunda sanıyoruz ki hemfikiriz. Saatlerce ayakta dikilip suyun ve deterjanın ..
8,03TL 6,43TL Vergiler Hariç:5,45TL
Hasır İpli Çerçeve 3lü Hasır İpli Çerçeve 3lü
-20 %
Hasır İpli Çerçeve 3lü   Hasır iple kaplanmış çerçeve kelebek veya kalp figürleri bulunan çerçevelerimizi evinizin veya ofisinizin bir köşesinde fotoğraflarınızı mandallayıp asmanız harika olacak   Seçtiğiniz 3 adet fotoğrafı ahşap mandalla tutturup görsel bir şölen sunabilirsiniz Ürün 20 * 44..
41,38TL 33,11TL Vergiler Hariç:30,65TL
Escova Silikon Hazneli Yumurta  Ve  Sos Fırçası Escova Silikon Hazneli Yumurta  Ve  Sos Fırçası
Çok Satan -20 %
Yuvarlak Uçlu Silikon Yumurta Fırçası Poğaça ve böreklerin nar gibi kızarmasını sağlayan yumurta için üretilmiş en güzel fırça modeli! Yumurtanın vermiş olduğu o enfes kızarıklığı ile buluşmayı özel üretilen yuvarlak uçlu fırça ile hijyenik yapabilirsiniz. Poğaçalarınızı, açmalarınızı, pidelerini..
16,07TL 12,85TL Vergiler Hariç:10,89TL
12 Cepli Kapı Arkası Çok Amaçlı Organizer - Siyah 12 Cepli Kapı Arkası Çok Amaçlı Organizer - Siyah
-20 %
Kapı Arkası Çok Amaçlı Organizer: Ayakkabı ve Terlik Organizer (12 Göz) Ayakkabı Terlik Dağınıklığına Son Aksesuarlarınız İçin 12 Gözlü Organizer   Ayakkabı ve terliklerinin dağınıklığını ortadan kaldırarak pratik bir şekilde organize edecek Kapı Arkası Çok Amaçlı Organizer: Ayakkabı ve Terlik (12 ..
52,88TL 42,31TL Vergiler Hariç:39,17TL
Pratik Çekmece Organizer Pratik Çekmece Organizer
-20 %
Çekmecelerinizde karmaşaya son vererek aradıklarını hızlı ve kolay bulabilecekleri, Pratik Bez Çekmece Organizer   Çorapların, şalların ve kravatların düzenli olarak saklanmasını sağlar   İster takı çekmecenizi organize edin, ister çorapların çekmecesini, isterseniz şallarınızı yada iç çamaşırla..
34,48TL 27,58TL Vergiler Hariç:25,54TL
Mini Cam Sil 14 Cm - Silikon Uç Mini Cam Sil 14 Cm - Silikon Uç
Çok Satan -20 %
Mini Cam Sil 14 Cm - Silikon Uç sayesinde Yüzeyleri çizmeden temizler. Suyun kolay çekilmesini sağlar.   Pratik, kullanımı kolaydır. Oto aynasında , banyo , ev temizliğinde tüm cam ve aynalar için kolay kullanımlıdır. Uzunluk : 14 Cm Genişlik : 7 Cm ..
3,42TL 2,74TL Vergiler Hariç:2,32TL
Mikser Kabı 2lt Özel Koruma Kapaklı Sıçratmayan Mikser Kabı 2lt Özel Koruma Kapaklı Sıçratmayan
Çok Satan -20 %
Ürün çok işinize yarayacak üzerinize etrafa artık un yumurta sıçramayacak. Ürünün tek açık yeri üsttedir ve oradan mikseriniz girer ve hiç etrafa sıçramaz.   Ürünün üstte kapağı vardır.   Sıvı malzemelerin ölçülmesinde ve bir yere aktarılmasında oldukça kullanışlıdır.    Kek malzemelerinin ka..
28,71TL 22,97TL Vergiler Hariç:19,47TL
Hasır İpli Çerçeve 2li Hasır İpli Çerçeve 2li
-20 %
Hasır İpli Çerçeve 2li   Hasır iple kaplanmış çerçeve kelebek veya kalp figürleri bulunan çerçevelerimizi evinizin veya ofisinizin bir köşesinde fotoğraflarınızı mandallayıp asmanız harika olacak   Seçtiğiniz 2 adet fotoğrafı ahşap mandalla tutturup görsel bir şölen sunabilirsiniz Ürün 20 * 34..
31,03TL 24,82TL Vergiler Hariç:22,98TL
Hasır İpli Çerçeve Hasır İpli Çerçeve
-20 %
Hasır İpli Çerçeve   Hasır iple kaplanmış çerçeve kelebek veya kalp figürleri bulunan çerçevelerimizi evinizin veya ofisinizin bir köşesinde fotoğraflarınızı mandallayıp asmanız harika olacak   Seçtiğiniz 1 adet fotoğrafı ahşap mandalla tutturup görsel bir şölen sunabilirsiniz Ürün 20 * 15 cm ..
22,98TL 18,38TL Vergiler Hariç:17,02TL
Bavul İçi Düzenleyici Valiz  Organizer 6 lı Set - Çizgili Bavul İçi Düzenleyici Valiz  Organizer 6 lı Set - Çizgili
-20 %
Bavul İçi Düzenleyici Valiz  Organizer 6 lı Set - Çizgili   6 adet farklı çanta içi düzenleyici ile çantalarınıza düzen gelsin!   Kıyafetler,kişisel bakım ürünleri,aksesuarlarınızı ayrı ayrı yerleştirebilirsiniz   3 adet çanta içi görülebilir şekilde tasarlanmıştır   Böylece eşyalarınıza kol..
63,22TL 50,57TL Vergiler Hariç:46,83TL
Wc Klozet Temizleme Fırçası Metal Wc Klozet Temizleme Fırçası Metal
-20 %
Wc Klozet Temizleme Fırçası Metal Olması ve Şık Duruşuyla Banyonuza Değer Katar!   Duvara veya herhangi  bir yere monte etmenize gerek kalmaz.   Paslanmaz Malzemeden Üretilmiştir.     ..
45,98TL 36,78TL Vergiler Hariç:31,17TL
Gösterilen: 1 ile 32 arası, toplam: 459 (15 Sayfa)

Fırsat Ürünler

En iyiler

İlginizi Çekebilir

Çerez Politikası
Web sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi