Bumdan.com
Sepetiniz

Kırtasiye Ofis

Bel Yastığı Ortopedik Bel Sırt Minderi Ortopedik Yastık Bel Yastığı Ortopedik Bel Sırt Minderi Ortopedik Yastık
-10 %
Bel Yastığı Ortopedik Bel Sırt Destek Minderi Ortopedik Yastık   Ortopedik Bel Destek Yastığı Sırt Desteği Minder   Tam ortopedik tasarımı sayesinde belinizin tüm boşluklarını doldurur ekstra destek sağlar.   Tüm gün oturarak çalışanlarda uzun süre oturmadan kaynaklı bel uyuşmalarını ve bel ağr..
50,57TL 45,52TL Vergiler Hariç:42,15TL
Bel Yastığı Ortopedik Bel Sırt Destek Minderi Ortopedik Yastık Bel Yastığı Ortopedik Bel Sırt Destek Minderi Ortopedik Yastık
-10 %
Bel Yastığı Ortopedik Bel Sırt Destek Minderi Ortopedik Yastık   Ortopedik Bel Destek Yastığı Sırt Desteği Minder   Tam ortopedik tasarımı sayesinde belinizin tüm boşluklarını doldurur ekstra destek sağlar.   Tüm gün oturarak çalışanlarda uzun süre oturmadan kaynaklı bel uyuşmalarını ve bel ağr..
50,57TL 45,52TL Vergiler Hariç:42,15TL
Taksun Sürfile Zig zag Makası Taksun Sürfile Zig zag Makası
-10 %
Taksun Sürfile Zig zag Makası sayesinde Zig Zag kesimleriniz artık daha profesyonel!   Sürfile Makası ; Kumaş kenarlarını zig zaglı bir biçimde kesen ve sürfile yapılmasını gerektirmeyen bir tür makas türüdür.   Best Taksun ürünü olup amatörlere profesyonellik katar!   Uzunluk :    23,5 Cm ..
101,18TL 91,06TL Vergiler Hariç:77,17TL
Derby 602 Japon Yapıştırıcı Derby 602 Japon Yapıştırıcı
-10 %
Derby 602 Japon Yapıştırıcı Bir damlası bile yapıştırmak için yeterlidir. Anında kuruma ve yapıştırma özelliğine sahiptir. Bir damlası 0.25cm2 lik alan için yeterlidir. Yapışma kuvveti 100kg/cm2' dir. -18'C ile +80'C arasında yapıştırılmış yüzeyler stabildir. Kauçuk malzemelerde 2 sn, met..
10,34TL 9,31TL Vergiler Hariç:7,89TL
Emoji Kalem Peluşlu Emoji Kalem Peluşlu
Çok Satan -10 %
Emoji Kalem Peluşlu   Sosyal Medya Sayesinde Hayatımıza Giren Emojiler Artık Kalem Olarak da Masanızda , Kalem Kutunuzda!   Birbirinden farklı onlarca model    Tükenmez Kalem , üstünde fiyonk , üstünde peluş Emoji   21 Cm Uzunluğundadır   Paket İçeriği :    1 Adet Emoji Kalem Peluşlu ..
9,17TL 8,25TL Vergiler Hariç:7,64TL
Bozuk Para Kutusu Anahtarlık Bozuk Para Kutusu Anahtarlık
-10 %
Bozuk Para Kutusu Anahtarlık   "Kumbara!" kavramının şekilsel çağrışımını yeniden tanımlamanızı sağlayacak bu ürünle, düzen tutkusu ağır basan dostlarınızı es geçmeyin bizce.   Çantanızda bozuk para aramayın. Bozuk Para Kutusu Anahtarlık ile istediğiniz zaman bulun.   Cebimizde veya çantamızda..
10,34TL 9,31TL Vergiler Hariç:7,89TL
Bozuk Para Kutusu Metal Aynalı Cüzdanmatik Bozuk Para Kutusu Metal Aynalı Cüzdanmatik
Çok Satan -10 %
Bozuk Para Kutusu Metal Aynalı Cüzdanmatik   "Kumbara!" kavramının şekilsel çağrışımını yeniden tanımlamanızı sağlayacak bu ürünle, düzen tutkusu ağır basan dostlarınızı es geçmeyin bizce.   Çantanızda bozuk para aramayın. Aynalı Bozuk Para Cüzdanı Kuruşmatik ile istediğiniz zaman bulun.   Ceb..
18,37TL 16,54TL Vergiler Hariç:14,01TL
Ahşap Termometre Ahşap Termometre
-10 %
Ahşap şeklinde olan bu ürün oda sıcaklığını ve nem ölçme özelliği vardır. Ürünün sol tarafı derece kısmını sağ arafı ise nem ölçme tarafını göstermektedir. Ürünün arka kısmında yer alan aleminyum yuvarlak halka sayesinde duvarınıza veya herhangi bir yere kolaylıkla asılmaktadır.   Paket İçeriği ..
16,07TL 14,46TL Vergiler Hariç:12,25TL
Gravür Oyma Kalemi Ez Engraver (Metal, Ahşap, Cam) Gravür Oyma Kalemi Ez Engraver (Metal, Ahşap, Cam)
-10 %
İstediğiniz eşyanın üzerine oyarak o eşyalarınızı sizin için özel kılmaya yarayan süper bir ürün! Aynı bir kalem gibi kullanılan pille çalışan bu ürünle eşyaların üzerine kazıyarak yazı yazabilir ve şekil çıkarabilirsiniz! Metal, çelik, ahşap yüzeyler, elektronik eşyalara, mobilyalara, deri ürünle..
37,91TL 34,12TL Vergiler Hariç:28,92TL
Katlanır Metal Kitap Okuma Standı
-10 %
Katlanır Metal Kitap Okuma Standı Okumayı seven okuma zevkini arttıracak, kolay okuma sağlayacak Kitap Okuma Standı. Kitapların, katalogların, dergilerin rahat ve konforlu şekilde okunmasını sağlar. Elleriniz serbest biçimde okuma standına kitabınızı koyarak rahatça okuyabilirsiniz. Sağlam, komp..
32,19TL 28,97TL Vergiler Hariç:24,55TL
Şırınga Şeklinde Tükenmez Kalem Syringe Pen Şırınga Şeklinde Tükenmez Kalem Syringe Pen
-10 %
Korkulu rüyamız şırınga artık çok farklı bir tasarım olarak Şırınga Şeklinde Kalem ile karşınıza çıkıyor. Farklı tasarımları seven biriyseniz bu kalem tam size göre !  Şırınga Şeklinde Kalem Syringe Pen ile arkadaşlarınıza korkutucu şakalar yapabilir, hatta güzel bir hediye olarak sunabilirsiniz.  ..
10,33TL 9,30TL Vergiler Hariç:8,61TL
Cüzdan Görünümlü Ayraçlı Günlük - Not Defteri Cüzdan Görünümlü Ayraçlı Günlük - Not Defteri
-10 %
Cüzdan Görünümlü Ayraçlı Günlük - Not Defteri  Sevdiklerinize hediye edebileceğiniz estetik bir ürün olan Cüzdan Görünümlü Renkli Not Defteri'ni toplantılarda, iş yemeklerinde kıyafetinize uyumlu olan rengiyle yanınızda bulundurabilirsiniz. Şık görünüme sahip bir cüzdan gibi kullanabileceğiniz Cüz..
50,57TL 45,52TL Vergiler Hariç:42,15TL
Ruj Şeklinde Tükenmez Kalem Ruj Şeklinde Tükenmez Kalem
-10 %
Ruj şeklinde tükenmez kalem sayesinde kalemi olmayan kadın kalmayacak   Her kadın makyaj çantası taşır, ama kalem taşımayabilir Ruj Şeklinde Tükenmez Kalemi rahatlıkla çantanıza koyabilir ve ihtiyacınız olduğu anda kolaylıkla kullanabilirsiniz. Süsünden püsünden vazgeçmeyenler için harika bir tas..
8,03TL 7,23TL Vergiler Hariç:6,13TL
Şırınga Şeklinde Kalem Syringe Pen - Kurşun Kalem (0.7 mm) Şırınga Şeklinde Kalem Syringe Pen - Kurşun Kalem (0.7 mm)
-10 %
Korkulu rüyamız şırınga artık çok farklı bir tasarım olarak Şırınga Şeklinde Kalem ile karşınıza çıkıyor. Farklı tasarımları seven biriyseniz bu kalem tam size göre !  Şırınga Şeklinde Kalem Syringe Pen ile arkadaşlarınıza korkutucu şakalar yapabilir, hatta güzel bir hediye olarak sunabilirsiniz.  ..
6,41TL 5,77TL Vergiler Hariç:5,34TL
Taksun Profesyonel Terzi Makası Taksun Profesyonel Terzi Makası
-10 %
Kumaşı dahi kesmeyen kalitesiz makaslardan sıkıldıysanız bir de bunu deneyin:Profesyonel Taksun Terzi Makası ! Kolay kavranabilen, kot dahil tüm kalın kumaşlar ve zor kesilen tekstil ürünlerinde rahatça kullanabilmeniz için tasarlanmıştır. Özellikle terzilerin kesim işlerinde kullanabilecekleri ..
79,33TL 71,40TL Vergiler Hariç:60,51TL
Alışveriş Sepeti Kalemlik Alışveriş Sepeti Kalemlik
-10 %
Alışveriş sizin için bir keyifse ve bu keyfi her an hissetmek istiyorsanız; Alışveriş Arabası Şeklinde Kalemlik tam size göre bir ürün! Alışveriş yapmanın en tasarruflu yolu masanızdakileri sepete koymak olacak. Alışveriş arabası kalemlik metal gövdesi ve plastik aksamları ile birebir alışveriş se..
20,68TL 18,61TL Vergiler Hariç:15,77TL
Bardak Altlığı Ezilmiş Adam Şekilli Bardak Altlığı Ezilmiş Adam Şekilli
-10 %
Bardak Altlığı Ezilmiş Adam Şekilli   Kahve, çay ve diğer içeceklerin masanızda bıraktığı izlere karşı Kahraman Stan Bardak Altlığı kendini feda ediyor   Cesur Stan ezilmek pahasına  masa ve sehpalarınızın kirlenmemesi için büyük bir fedakârlık yapıyor. Kahvenizi yudumlayıp ne kadar yorucu ve kö..
12,62TL 11,36TL Vergiler Hariç:9,63TL
Süper Clean Mucize Temizleyici Jel Süper Clean Mucize Temizleyici Jel
-10 %
Elektronik Eşyalarınızı Temizlemek ve Bakterilerden Arındırmak Artık Çok Kolay.   Super Clean Mucize Temizleyici Jeli Hiçbir Temizlik Aracının Giremediği Yerlere Giriyor, Dört DörtlükTemizlik Saplıyor Elektronik eşyalarınızı ve aksesuarlarını temizlemek hiç bu kadar kolay ve eğlenceli olmamıştı!..
21,83TL 19,65TL Vergiler Hariç:18,20TL
Büyüteç 50 mm Büyüteç 50 mm
-10 %
Büyüteç 50 mm    Görme Güçlüğü Çekenler İçin İdealdir. - Tüm Detaylar Artık Gözünüzün Önünde! - Her Evde Mutlaka Olması Gereken Muhteşem Bir Ürün En ufak detayları bile gözden kaçırmayın. Özellikle görme zorluğu çekenler ve yaşlılar için idealdir.   Paket İçeriği :  1 Adet Büyüteç 50 mm ..
18,37TL 16,54TL Vergiler Hariç:14,01TL
Para Kontrol Kalemi Para Kontrol Kalemi
-10 %
Paralarınızı rahatlıkla kontrol edebilirsiniz. Bu kalem sayesinde paranın doğru olup olmadığını anlayabileceksiniz. Gerçek parada çizgi yavaş yavaş kaybolur. Sadece Türk Lirası değil diğer tüm dünya paralarınıda kontrol edebilirsiniz. Kalemle paranın üzerini çizdiğinizde sarı renk olursa para ge..
11,48TL 10,33TL Vergiler Hariç:8,76TL
Ağaç Görünümlü Kurşun Kalem Ağaç Görünümlü Kurşun Kalem
-10 %
Ağaç Görünümlü Kurşun Kalem (1 Adet) Evinizde, masanızda, ofisinizde v.b yerlerde rahatlıkla kullanabileciğiniz görüntüsüyle ilgi çeken bir tasarıma sahip kullanışlı bir ürün Ağaç Görünümlü Kurşun Kalem ! Çok şık ve kullanışlı el yapımı ağaç kurşun kalemler sizleri bekliyor ! Kalemlerin ü..
9,17TL 8,25TL Vergiler Hariç:7,64TL
Işıklı Para Kontrol Kalemi Işıklı Para Kontrol Kalemi
-10 %
Işıklı led sayesinde paralarınızı rahatlıkla kontrol edebilirsiniz. Bu kalem sayesinde paranın gerçek olup olmadığını anlayabileceksiniz. Gerçek parada çizgi yavaş yavaş kaybolur. Sadece Türk Lirası değil diğer tüm dünya paralarınında sahte olup olmadığını kontrol edebilirsiniz. Kalemle paranın ..
22,99TL 20,69TL Vergiler Hariç:17,53TL
Büyüteç 60mm Büyüteç 60mm
-10 %
Büyüteç 65mm    Görme Güçlüğü Çekenler İçin İdealdir. - Tüm Detaylar Artık Gözünüzün Önünde! - Her Evde Mutlaka Olması Gereken Muhteşem Bir Ürün   En ufak detayları bile gözden kaçırmayın. Özellikle görme zorluğu çekenler ve yaşlılar için idealdir. Paket İçeriği :  1 Adet Büyüteç 65mm Çap ..
20,68TL 18,61TL Vergiler Hariç:15,77TL
Büyüteç 75mm Büyüteç 75mm
-10 %
Büyüteç 75mm  Görme Güçlüğü Çekenler İçin İdealdir. - Tüm Detaylar Artık Gözünüzün Önünde! - Her Evde Mutlaka Olması Gereken Muhteşem Bir Ürün En ufak detayları bile gözden kaçırmayın. Özellikle görme zorluğu çekenler ve yaşlılar için idealdir. Paket İçeriği :  1 Adet Büyüteç 75mm Çap ..
22,99TL 20,69TL Vergiler Hariç:17,53TL
Büyüteç 90 mm Büyüteç 90 mm
-10 %
Büyüteç 90 mm    Görme Güçlüğü Çekenler İçin İdealdir.   - Tüm Detaylar Artık Gözünüzün Önünde!   - Her Evde Mutlaka Olması Gereken Muhteşem Bir Ürün   En ufak detayları bile gözden kaçırmayın.   Özellikle görme zorluğu çekenler ve yaşlılar için idealdir.   Paket İçeriği :    1 Adet Bü..
25,27TL 22,74TL Vergiler Hariç:19,27TL
Bilimsel Hesap Makinesi
-10 %
Sert, Dayanıklı ve Sürgülü Kapaklı Tam 240 Fonksiyonu ile Tüm İhtiyaçlarınızı Karşılar Ürün Özellikleri: 240 fonksiyon S V.P.A.M. 12 hane Gerçek cebir mantığı Açı birimi (DEG RAD GRA) Açı birimi çevirimi Trigonometri Hiperbol Logaritma Cebir, x3 Üstel ve köklü ifadeler Koordinat dönüşt..
41,39TL 37,25TL Vergiler Hariç:31,57TL
8 Fonksiyonlu Sihirli Makas 8 Fonksiyonlu Sihirli Makas
Çok Satan -10 %
8 Fonksiyonlu Sihirli Makas Hem makas, hem açacak, hem kablo sıyırıcı, hem bıçak ! Bu inanılmaz 8 Fonksiyonlu Sihirli Makas her alanda çok işinize yarayacak. Mutfak işlerinizde elinizin altında bulunması gereken, işlerinizi kolaylaştıracak ve elinizin altından ayıramayacağınız yepyeni bir ürün. ..
18,37TL 16,54TL Vergiler Hariç:14,01TL
Kablo Sabitleyici Aparat (6 Adet) Kablo Sabitleyici Aparat (6 Adet)
-10 %
Evlerinizde ve ofislerinizdeki kablo karışıklığını düzenleyecek Kablo Sabitleyici Aparat (6'lı). Çok kaliteli ve çok işlevsel 6 adet birden Cable Clips!   Bilgisayarınızda sürekli kullandığınız kablo bağlantı uçlarını CableClips ile tutturup dilediğiniz zaman kullanımını sağlayabilirsiniz. CableC..
14,93TL 13,43TL Vergiler Hariç:11,39TL
Gösterilen: 1 ile 28 arası, toplam: 28 (1 Sayfa)

Fırsat Ürünler

En iyiler

İlginizi Çekebilir

Çerez Politikası
Web sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi