Bumdan.com
Sepetiniz

Temizlik ve Banyo Gereçleri

Çok Amaçlı Diş Fırçalık ve Kalemlik Çok Amaçlı Diş Fırçalık ve Kalemlik
-10 %
Çok Amaçlı Diş Fırçalık ve Kalemlik İhtiyacınıza göre şekillendireceğiniz diş fırçalık ve kalemlik!   Banyonuzda, çalışma masanızda, mutfağınızda ihtiyacınıza göre kullanabileceğiniz bir aksesuardır. Kapağında kısmında bulunan bölmeler sayesinde diş fırçalarınızı ve diş macununuzu ayrı haznelere..
17,23TL 15,51TL Vergiler Hariç:13,14TL
Mini Cam Sil 14 Cm - Silikon Uç Mini Cam Sil 14 Cm - Silikon Uç
Çok Satan -10 %
Mini Cam Sil 14 Cm - Silikon Uç sayesinde Yüzeyleri çizmeden temizler. Suyun kolay çekilmesini sağlar.   Pratik, kullanımı kolaydır. Oto aynasında , banyo , ev temizliğinde tüm cam ve aynalar için kolay kullanımlıdır. Uzunluk : 14 Cm Genişlik : 7 Cm ..
3,42TL 3,08TL Vergiler Hariç:2,61TL
Wc Klozet Temizleme Fırçası Metal Wc Klozet Temizleme Fırçası Metal
-10 %
Wc Klozet Temizleme Fırçası Metal Olması ve Şık Duruşuyla Banyonuza Değer Katar!   Duvara veya herhangi  bir yere monte etmenize gerek kalmaz.   Paslanmaz Malzemeden Üretilmiştir.     ..
45,98TL 41,38TL Vergiler Hariç:35,07TL
Tüy Toplayıcı Rulo Bant 20 Yaprak Tüy Toplayıcı Rulo Bant 20 Yaprak
-10 %
Tüy Toplayıcı Rulo Bant 20 Yaprak Elbiselerinizde kalan tüy, toz, kepek ve hayvan tüylerini temizlemek için vaktinizi harcamayın! Tüy Toplayıcı rulo bant ile saniyeler için de elbiselerinizi ve eşyalarınızı temiz bir görünüme kavuşturun. Ürün Kullanımı: Tüy toplayıcının üzerindeki koruma kağıdın..
16,07TL 14,46TL Vergiler Hariç:12,25TL
Tüy Toplama Rulo Bant 30 Yaprak Tüy Toplama Rulo Bant 30 Yaprak
-10 %
Tüy Toplayıcı Rulo Bant 30 Yaprak Elbiselerinizde kalan tüy, toz, kepek ve hayvan tüylerini temizlemek için vaktinizi harcamayın! Tüy Toplayıcı rulo bant ile saniyeler için de elbiselerinizi ve eşyalarınızı temiz bir görünüme kavuşturun.   Ürün Kullanımı:   Tüy toplayıcının üzerindeki koruma k..
16,07TL 14,46TL Vergiler Hariç:12,25TL
Sepetli Yaysız Mandal (15 Mandal) Sepetli Yaysız Mandal (15 Mandal)
-10 %
Sepetli Yaysız Mandal   Kilitli asılabilir mandal sepeti sayesinde mandallarınızı muhafaza edebilirsiniz.     Sepetli Yaysız Mandal sepetinin dış kısmında kalan büyük aparatı yukarı doğru kaldırıp kilitlenmesini sağlayınız.     Sağlığa zararlı olmayan sert plastik malzemeden üretilmiştir.  ..
20,68TL 18,61TL Vergiler Hariç:15,77TL
Ütü Bezi - Ütü Masası Kılıfı - Isıya Dayanıklıdır Ütü Bezi - Ütü Masası Kılıfı - Isıya Dayanıklıdır
-10 %
Ütü Bezi - Ütü Masası Kılıfı - Isıya Dayanıklıdır   Isıya dayanıklı ana yüzeyi ile üzerinde güvenle ütü yapabileceğiniz ütü bezidir.   Pratik şekilde açarak, ütünüzü hızlı yapmanıza yardımcı olur.   Evde, seyahatte, öğrenci yurtlarında kullanım için oldukça uygundur.   Serdiğiniz zemin üzeri..
25,29TL 22,76TL Vergiler Hariç:21,07TL
Çok Amaçlı Genel Temizlik Bezi 5 Adet X78 (30cm x 30cm) Çok Amaçlı Genel Temizlik Bezi 5 Adet X78 (30cm x 30cm)
-10 %
Çok Amaçlı Genel Temizlik Bezi 5 Adet X78 (30cm x 30cm) Mikrofiber olağanüstü ince iplerden oluşan bir dokuma türüdür. İz bırakmadan temizleyen bezler ve çeşitli ısı geçirmez kumaşlar yapmakta kullanılır.  Görüntü ve his olarak kadifeye benzer. Leke tutmaz  Mikrofiber bezler polyamid ve polyester ..
37,93TL 34,14TL Vergiler Hariç:31,61TL
Tüy ve Toz Toplama Rulosu Tüy ve Toz Toplama Rulosu
-10 %
Temizlik yaparken yerden bir türlü toplanmayan saçlardan, kıllardan ve tüylerden bıktıysanız tam size göre ürün Tüy Toplama Rulosu Tüy ve Toz Toplama Rulosu sayesinde zeminlerde görülen kıl ve tüy devri sona eriyor. Tavan, koltuğun arkası, masanın altı gibi erişilmesi güç yerlerdeki tüy ve tozları ..
26,43TL 23,79TL Vergiler Hariç:20,16TL
Çift Taraflı Pratik Süngerli Parfüm Kokulu Camsil Çift Taraflı Pratik Süngerli Parfüm Kokulu Camsil
-10 %
Çift Taraflı Pratik Süngerli Parfüm Kokulu Camsil   Temizlik işlerinin en zor olan cam silmek Çekçekli Pratik Cam Silme Aparatı ile artık çok kolay! Çekçekli Pratik Cam Silme Aparatı ev ve araba temizliğinde vazgeçilmezi olacak. Çok basit bir kullanıma sahip olan Çekçekli Pratik Cam Silme Aparatı..
22,99TL 20,69TL Vergiler Hariç:17,53TL
Çamaşır Yıkama Filesi
-10 %
Çamaşır Yıkama Filesi 35 * 45 Ebatlarındadır.   % 100 Yerli Malıdır.   Çamaşırlarınıza yani kıyafetlerinize veya en sevdiğiniğiz tişörte en az sizin kadar özen gösterecek olan Çamaşır Yıkama Filesi, özel  yapım file yapısıyla son derece kullanışlı, uzun ömürlü ve sağlamdır   Genel olarak; Has..
11,48TL 10,33TL Vergiler Hariç:9,56TL
Hava Nemlendirici Kalorifer Suluğu ( 3 Adet )
-10 %
Kış aylarında kaloriferlerin havayı kurutması; baş ağrılarına, var olan hastalıkların kronikleşmesine, çocuklarda beyin uyuşmasına, nefes yollarının tahriş olmasına, öksürüğe, astım ve sinüzit belirtilerinin artmasına sebep olur. Pratik olarak kalorifer peteklerine asacağınız kalorifer sulukları ha..
20,68TL 18,61TL Vergiler Hariç:15,77TL
Hava Nemlendirici Kalorifer Suluğu
-10 %
Kış aylarında kaloriferlerin havayı kurutması; baş ağrılarına, var olan hastalıkların kronikleşmesine, çocuklarda beyin uyuşmasına, nefes yollarının tahriş olmasına, öksürüğe, astım ve sinüzit belirtilerinin artmasına sebep olur. Pratik olarak kalorifer peteklerine asacağınız kalorifer sulukları ha..
7,57TL 6,81TL Vergiler Hariç:5,78TL
Çamaşır Yıkama Filesi - Battal Boy
-10 %
Çamaşır Yıkama Filesi - Battal Boy olup 30 * 40 Ebatlarındadır.   % 100 Yerli Malıdır.   Çamaşırlarınıza yani kıyafetlerinize veya en sevdiğiniğiz tişörte en az sizin kadar özen gösterecek olan Çamaşır Yıkama Filesi, özel  yapım file yapısıyla son derece kullanışlı, uzun ömürlü ve sağlamdır.   ..
14,93TL 13,44TL Vergiler Hariç:12,44TL
Banyo Sepeti Delikli Sepet Çok Amaçlı Sabun Şampuan Tutucu Raf Banyo Sepeti Delikli Sepet Çok Amaçlı Sabun Şampuan Tutucu Raf
-10 %
Banyo Sepeti Delikli Sepet Çok Amaçlı Sabun Şampuan Tutucu Raf sayesinde banyonuz daha düzenli!   Duşakabin bataryalarına yada musluklara asabileceğiniz Banyo Sepeti Delikli Sepet Çok Amaçlı Sabun Şampuan Tutucu Raf.   Herhangi bir vidaya yada çiviye asabilirsiniz. Şampuan, duş jeli, lif, tara..
13,79TL 12,41TL Vergiler Hariç:10,52TL
Paspas Yedeği Mikrofiber Makarna Mop Paspas Yedeği 40 Cm Paspas Yedeği Mikrofiber Makarna Mop Paspas Yedeği 40 Cm
Çok Satan -10 %
Paspas Yedeği Mikrofiber Makarna Mop Paspas Yedeği 40 Cm ile eskiyen , kirlenen , yırtılan tüm moplarınızı yenileyin.     Mikrofiber Yapısıyla İz ve Hav Bırakmadan Temizler   Herhangi Bir Kimyasal Temizleyici Kullanılmamalıdır.   Temizlik Öncesi Toz ve Kılları Almak İçin İdealdir.   Temiz..
27,57TL 24,82TL Vergiler Hariç:22,98TL
Bubble Bra Sütyen Yıkama Topu - Sütyen Koruyucu Bubble Bra Sütyen Yıkama Topu - Sütyen Koruyucu
-10 %
Artık sütyenler yıkanma sırasında zarar görmeyecek! Bubble Bra, sütyenleri çamaşır makinesinde bozulmadan yıkamak için geliştirilmiş bir aparattır. Bir büyük, bir de küçük kafesten oluşan tasarımı ile Bubble Bra, bir yandan sütyeninizin çamaşır makinesinin içinde ezilmeden yıkanmasını sağlarken, d..
19,51TL 17,56TL Vergiler Hariç:14,88TL
Paspas Yedeği Mikrofiber Makarna Mop Paspas Yedeği 60 Cm Paspas Yedeği Mikrofiber Makarna Mop Paspas Yedeği 60 Cm
-10 %
Paspas Yedeği Mikrofiber Makarna Mop Paspas Yedeği 60 Cm ile eskiyen , kirlenen , yırtılan tüm moplarınızı yenileyin.     Mikrofiber Yapısıyla İz ve Hav Bırakmadan Temizler   Herhangi Bir Kimyasal Temizleyici Kullanılmamalıdır.   Temizlik Öncesi Toz ve Kılları Almak İçin İdealdir.   Temiz..
29,88TL 26,89TL Vergiler Hariç:24,90TL
Sihirli Sünger Sunday Magic Foam Sihirli Sünger Sunday Magic Foam
Çok Satan -10 %
Nano silgi şebekemsi yapısı sayesinde en inatçı kirler dâhil her şey temizlenebilen  Sihirli sünger alışılagelmiş silgiler gibi kullanılır ve kullanıldıkça da yavaşça erir. Zorlanmadan temizlik yapar: Yalnızca suyla ıslatın ve temizleme istediğiniz yüzeyi silin! Gözlerinize İnanamayacaksınız! yapt..
12,62TL 11,36TL Vergiler Hariç:10,52TL
Paspas Yedeği Mikrofiber Makarna Mop Paspas Yedeği 50 Cm Paspas Yedeği Mikrofiber Makarna Mop Paspas Yedeği 50 Cm
-10 %
Paspas Yedeği Mikrofiber Makarna Mop Paspas Yedeği 50 Cm ile eskiyen , kirlenen , yırtılan tüm moplarınızı yenileyin.     Mikrofiber Yapısıyla İz ve Hav Bırakmadan Temizler   Herhangi Bir Kimyasal Temizleyici Kullanılmamalıdır.   Temizlik Öncesi Toz ve Kılları Almak İçin İdealdir.   Temiz..
28,72TL 25,84TL Vergiler Hariç:23,93TL
Banyo Kaydırmaz Paspas Banyo Kaydırmaz Paspas
Çok Satan -10 %
Özellikle banyo, tuvalet ve benzeri yerlerde kullanabileceğiniz güvenli tutuş sağlayacak benzersiz bir ürün Çok Amaçlı Banyo İçin Kaydırmaz Paspas ! Banyolarınızda veya düz zemini bulunan herhangi bir yüzeye yerleştirerek kullanabilirsiniz. Herhangi bir delme veya vidalama işlemi gerçekleştirmeden..
26,43TL 23,79TL Vergiler Hariç:20,16TL
Sihirli Sünger - Büyük Boy Sihirli Sünger - Büyük Boy
Çok Satan -10 %
Sihirli Sünger - Büyük Boy   Nano silgi şebekemsi yapısı sayesinde en inatçı kirler dâhil her şey temizlenebilen  Sihirli sünger alışılagelmiş silgiler gibi kullanılır ve kullanıldıkça da yavaşça erir.   Zorlanmadan temizlik yapar: Yalnızca suyla ıslatın ve temizleme istediğiniz yüzeyi silin!  ..
12,62TL 11,36TL Vergiler Hariç:10,52TL
Sütyen Yıkama Filesi Tam Korumalı Hassas Çamaşır Yıkama Aparatı Sütyen Yıkama Filesi Tam Korumalı Hassas Çamaşır Yıkama Aparatı
-10 %
Sütyen Yıkama Filesi Tam Korumalı Hassas Çamaşır Yıkama Aparatı   İç çamaşırı yıkama filesi sayesinde iç çamaşırlarınızı makinede yıkamak hiç olmadığı kadar kolay olacak   Pratik sütyen ve ilk çamaşır yıkama filesi ile iç çamaşır ve sütyenlerinizi yıpranma olmadan yıkayabilirsiniz   Hassas Ça..
18,38TL 16,54TL Vergiler Hariç:15,32TL
Su Arıtmalı Duş Başlığı Tasarruflu Kokulu Banyo Duş Başlığı Su Arıtmalı Duş Başlığı Tasarruflu Kokulu Banyo Duş Başlığı
-10 %
Duş almak herkes için rahatlatıcı ve keyif verici bir eylemdir. Duş keyfinizi daha da arttırmak, aynı zamanda da su tasarrufu sağlamak istemez misiniz? O zaman hemen su tasarruflu ve kokulu duş başlığı ile tanışın! Duş alırken hem tasarruf yapın, hem de güzel kokularla birlikte duş keyfinizi ikiye k..
29,88TL 26,89TL Vergiler Hariç:22,79TL
Micro Fiber Cam Bezi 2li Set Micro Fiber Cam Bezi 2li Set
-10 %
Micro Fiber Cam Bezi üstün mikrofiber teknolojisi sayesinde yağı, suyu ve kiri sıradan ürünlere göre yüzeye 100 kat daha fazla temas ederek hızlı, kolay ve mükemmel temizlik sağlar.   Evinizde, ofisinizde ve istediğiniz her yerde ve her alanda kullanabileceğiniz bu nano teknolojik ürünü ayrıca ara..
25,29TL 22,76TL Vergiler Hariç:21,07TL
2 Fonksiyonlu Esnek Musluk Başlığı Tasarruflu Perlatör 2 Fonksiyonlu Esnek Musluk Başlığı Tasarruflu Perlatör
Çok Satan -10 %
Esnek 8 cm uzunluğundaki plastik hortumu ile İstediğiniz yöne çevirebilirsiniz. Ucunda bulunan başlığı ileri geri iterek suyu ister normal akışta ister tazyikli olarak akmasını sağlayabilirsiniz. Standart lavabo musluk türlerinin hepsine uyum sağlar. Montaj gerektirmez, batarya ağzını musluğa yerl..
27,57TL 24,82TL Vergiler Hariç:22,98TL
5 Yedekli Tüy Toplama Rulosu 5 Yedekli Tüy Toplama Rulosu
-10 %
5 Yedekli Tüy Toplama Rulosu Evinizdeki tüylerden kurtulmak artık çok kolay! Ürün Özellikleri Tüy Toplama Rulosu evinizde dökülen hayvan tüyü, saç gibi maddeleri kolaylıkla toplamanızı sağlar.  Fayans, ahşap, halı, koltuk gibi yüzeylerdeki pislikleri anında temizler. Hayvanların tüylerinden yaş..
26,43TL 23,79TL Vergiler Hariç:22,02TL
Turbo Flex 2 Aşamalı Plastik Esnek Musluk Başlığı Turbo Flex 2 Aşamalı Plastik Esnek Musluk Başlığı
-10 %
Esnek 7 cm uzunluğundaki plastik hortumu ile İstediğiniz yöne çevirebilirsiniz. Ucunda bulunan başlığı ileri geri iterek suyu ister normal akışta ister tazyikli olarak akmasını sağlayabilirsiniz. Standart lavabo musluk türlerinin hepsine uyum sağlar. Montaj gerektirmez, batarya ağzını musluğa yerl..
35,62TL 32,06TL Vergiler Hariç:29,68TL
Banyo Terlik Tutucu - Kapı Arkası Pratik Raf - Terlik Tutucu Banyo Terlik Tutucu - Kapı Arkası Pratik Raf - Terlik Tutucu
-10 %
Banyolarda terlik, havlu vb malzemelerin yer sorunu vardır Her zaman pratik bir çözüm arayışında olanlardansanız yapışkanlı 3 bölmeli askı çok işinize yarayacak Çok fonksiyonlu askı sistemi olarak kullanılmaktadır Ürün özellikleri Malzeme: Plastik Renk:  Stok durumuna göre karışık gönderilme..
34,47TL 31,02TL Vergiler Hariç:26,29TL
Yersil / Çekçek - 55cm
-10 %
Yersil / Çekçek - 55cm sayesinde yerleri silmek ve kurulamak artık daha kolay ! Suyu çekerek alırsınız. Yumuşak silikon kauçuk malzeme su çekme ucu. Silikon ucu ile çekilen yüzeyde kesinlikle su ve iz bırakmaz.    Sap Dahil Değildir. Stok Durumuna Göre Farklı Renklerde Gönderilecektir. ..
22,99TL 20,69TL Vergiler Hariç:17,53TL
Sihirli Tutacak Duvara Monte - 3 Lü Mop Tutucu
-10 %
Dağınık duran görüntü kirliliği oluşturan moplarınızın bir arada ve düzenli durmasını sağlayan araçtır Duvara Monte özelliği ile kolay kullanım imkanı sunar Ortada yer alan askıları sayesinde bez, eldiven, faraş, şemsiye gibi malzemeler de asılabilir Ürün özellikleri Malzeme: Dış kısım: Demir..
91,98TL 82,78TL Vergiler Hariç:70,15TL
Pompa Mekanizmalı Sünger Hazneli Sıvı Sabunluk Pompa Mekanizmalı Sünger Hazneli Sıvı Sabunluk
Çok Satan -10 %
Pompa Mekanizmalı Sünger Hazneli Sıvı Sabunluk  Haznesini bulaşık deterjanı  ile doldurun, daha sonra  üzerine bastırmak için süngeri kullanın, bu da süngerin üzerine bulaşık deterjanını eşit miktarda dağıtır. Daha fazlasına ihtiyacınız olduğunda, başka bir sabun için tekrar basın. Hassas, zahm..
39,08TL 35,17TL Vergiler Hariç:29,81TL
Gösterilen: 1 ile 32 arası, toplam: 63 (2 Sayfa)

Fırsat Ürünler

En iyiler

İlginizi Çekebilir

Çerez Politikası
Web sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi