Bumdan.com
Sepetiniz

Pratik Mutfaklar

Mevlana Rumi Yağdanlık - Sosluk - Sirkelik 250ML   Mevlana Rumi Figürüyle Masanıza Renk Katacaktır   Hem Hediyelik , Hem Dekorasyon Amaçlıdır   % 100 Türk Malıdır % 100 El Yapımıdır   Geçmişten günümüze uzanan en büyük değerlerimizden olan Mevlana Rumi , tüm dünyada en güzel yemek masalarına..
66,59TL Vergiler Hariç:56,43TL
Elbise Gömlek Askısı Çok Amaçlı Mutfak Banyo Askısı 5li   Mutfak , Gardolap , Banyo , Ofisler vb heryerde kullanabileceğiniz yer kaplamayan 5 adet askısı bulunan Elbise Gömlek Askısı Çok Amaçlı Mutfak Banyo Askısı 5li tam size göre   Yapıştıracağınız zeminin temiz ve kuru olmasına özen gösterini..
15,27TL Vergiler Hariç:12,94TL
Elbise Gömlek Askısı Çok Amaçlı Mutfak Banyo Askısı 5li   Mutfak , Gardolap , Banyo , Ofisler vb heryerde kullanabileceğiniz yer kaplamayan 5 adet askısı bulunan Çok Amaçlı Askı Lunia Hook 5Li tam size göre   Yapıştıracağınız zeminin temiz ve kuru olmasına özen gösteriniz   Maksimum verim alab..
15,27TL Vergiler Hariç:12,94TL
Yumuşak Uçlu Çok Amaçlı Temizlik Ve Halı Fırçası ( 2 Adet )  Çok Amaçlı Halı Temizlik Fırçası Halı ve farklı yüzeylerde çok amaçlı kullanabileceğiniz mükemmel temizlik sağlayabilen fırçadır. Yumuşak fırça uçları ile hassas yüzeylere zarar vermez. Sağlık için hijyenik bir üründür. Ürün Ölçüleri:..
23,39TL Vergiler Hariç:19,82TL
Çok Amaçlı Temizlik Ve Halı Fırçası Yumuşak Uçlu  Çok Amaçlı Halı Temizlik Fırçası Halı ve farklı yüzeylerde çok amaçlı kullanabileceğiniz mükemmel temizlik sağlayabilen fırçadır. Yumuşak fırça uçları ile hassas yüzeylere zarar vermez. Sağlık için hijyenik bir üründür. Ürün Ölçüleri: 16 cm X 18 ..
15,27TL Vergiler Hariç:12,94TL
Epinox Börek - Pide Spatulası No : 1   Evde Harika Börekler Açtınız! Kestiniz! Peki Servis Etmesi? İnox Kalitesinde Epinox Markası Güvencesinde Börek ve Pide Spatulası Sizi Profesyonel Börekçi Yapacak! Börekleri kestikten sonra servis etmeye yarar. Börek spatulası her evde oldukça yaygın kulla..
54,88TL Vergiler Hariç:46,51TL
Patates ve Sebze Rendesi Cipser Patates ve Sebze Rendesi Cipser
Çok Satan
Patates ve Sebze Rendesi Cipser ile Artık sevdiklerinize evde sağlık bir şekilde patates cipsi hazırlayabilirsiniz!   Özellikle çocuklar patates cipsini çok sever, onlara evinizde iki parçadan oluşan Cipser Patates ve Sebze Rendesi ile sağlıklı bir şekilde cipsler yapabileceksiniz.   Sebzeleri 3..
14,38TL Vergiler Hariç:12,19TL
Buzdolabı Rafı Buzdolabı Rafı
Çok Satan
Mikrodalga Rafı , Buzdolabı Rafı , Mikrodalga Kapağı   Mutfağınızda büyük kolaylık sağlayacak Mikrodalga Rafı sayesinde , artık mikrodalganıza aynı anda 2 yemek atabileceksiniz   Buzdolabınızda yer sorununu ortadan kaldıracaktır    Mikrodalganıza attığınız yemeklerinizin kapağı yoksa düşünmeyi..
17,99TL Vergiler Hariç:15,25TL
Kapaklı Buz Kalıbı Yapışmaz İçeceklerinizi buz gibi içebilin diye pratik buz kalıpları! Üstelik buzlarınıza başka kokular karışmadan sağlıklı kullanabileceksiniz! Her defasında 12 tane buz kalıbı elde edebilirsiniz. Buz kalıbından kolayca buzlarınızı çıkarabilirsiniz. Buz kalıbını su ile doldur..
14,38TL Vergiler Hariç:12,19TL
Masaüstü Organizer Masaüstü Organizer
Çok Satan
Masaüstü Organizer   Kalemlik, Kartlık, Makyaj Malzemeleri organizer olarak kullanılabilir. Resimlerde Boş ve Dolu Hali Mevcuttur. Çekmecenizde az yer kaplaması diğer işleriniz için ayıracağınız yer konusunda size kolaylık sağlar. Ürünümüz yerli tasarım ve üretimdir.   Ölçüleri :  9 cm X 12..
11,68TL Vergiler Hariç:9,90TL
Çok Amaçlı Masaüstü - Köşe Düzenleyici Makyaj Organizeri Kalemlik, , Makyaj Malzemeleri organizer olarak kullanılabilir. Resimlerde Boş ve Dolu Hali Mevcuttur. Çekmecenizde az yer kaplaması diğer işleriniz için ayıracağınız yer konusunda size kolaylık sağlar. Ürünümüz yerli tasarım ve üretimdi..
19,77TL Vergiler Hariç:16,76TL
3 Bölmeli Çok Amaçlı Masaüstü Organizer (3 Adet ) Kalemlik, Kartlık, Makyaj Malzemeleri organizer olarak kullanılabilir. Resimlerde Boş ve Dolu Hali Mevcuttur. Çekmecenizde az yer kaplaması diğer işleriniz için ayıracağınız yer konusunda size kolaylık sağlar. Stok Durumuna Göre Karışık Renklerd..
35,98TL Vergiler Hariç:30,49TL
Makarna Süzgeci - Akıllı Makarna Süzgeci Makarna Süzgeci - Akıllı Makarna Süzgeci
Çok Satan
Akıllı Makarna Süzgeci ; Her mutfakta bulunması gereken son derece pratik bir süzgeç!   Artık makarnalarınız birbirine yapışmayacak ya da süzgeçten tencereye aktarmaya çalışırken etrafa saçılmayacak!   Akıllı süzgeç hem süzer hem de çaba harcamadan döker!   Yurt dışında oldukça meşhur olan bu ..
28,78TL Vergiler Hariç:24,39TL
Petek Kapaklı Buz Kalıbı 17 Bölmeli İçeceklerinizi buz gibi içebilin diye pratik buz kalıpları! Üstelik buzlarınıza başka kokular karışmadan sağlıklı kullanabileceksiniz! Her defasında 17 tane buz kalıbı elde edebilirsiniz. Buz kalıbından kolayca buzlarınızı çıkarabilirsiniz. Buz kalıbını su i..
15,27TL Vergiler Hariç:12,94TL
Erzak Kabı - Papatya 2,4 Lt Erzak Kabı - Papatya 2,4 Lt
Çok Satan
Erzak Kabı - Papatya 2,4 Lt ölçüsü sayesinde tüm bakliyatlarını saklayabilirsiniz. Dayanıklı ve sağlıklı plastikten üretilmiştir. Tüm erzaklarınızı, kuru gıdalarınızı ve taze kalmasını istediğiniz tüm yiyeceklerinizi muhafaza etmenizi sağlar. Kullanışlı, pratik ve gösterişlidir.  Ebat: 2,4 lt ...
22,47TL Vergiler Hariç:19,04TL
Buz Kalıbı - Pratik Kapaklı Buzluk  Kapaklı Buz Kalıbı 12 Bölmeli İçeceklerinizi buz gibi içebilin diye pratik buz kalıpları! Üstelik buzlarınıza başka kokular karışmadan sağlıklı kullanabileceksiniz! Her defasında 12 tane buz kalıbı elde edebilirsiniz. Buz kalıbından kolayca buzlarınızı çıkara..
15,27TL Vergiler Hariç:12,94TL
Mikrodalga Rafı , Buzdolabı Rafı , Mikrodalga Kapağı   Mutfağınızda büyük kolaylık sağlayacak Mikrodalga Rafı sayesinde , artık mikrodalganıza aynı anda 2 yemek atabileceksiniz   Buzdolabınızda yer sorununu ortadan kaldıracaktır    Mikrodalganıza attığınız yemeklerinizin kapağı yoksa düşünmeyi..
15,27TL Vergiler Hariç:12,94TL
Un Eleği Pratik Paslanmaz - 250 Gr    Bu elek işinizi kolaylaştıracak un ya da pudra şekerini kolaylıkla eleyebilirsiniz. Pasta süslemelerinde kakao ya da diğer süsleme için kullandığınız süs malzemlerini kolaylıkla eleyebilirsiniz Tutma yerindeki tetiğe basarak elemeyi ve süslemeyi kolaylıkla..
33,28TL Vergiler Hariç:28,21TL
Mevlana Rumi Yağdanlık - Sosluk - Sirkelik 250ML   Mevlana Rumi Figürüyle Masanıza Renk Katacaktır   Hem Hediyelik , Hem Dekorasyon Amaçlıdır   % 100 Türk Malıdır % 100 El Yapımıdır   Geçmişten günümüze uzanan en büyük değerlerimizden olan Mevlana Rumi , tüm dünyada en güzel yemek masalarına..
37,79TL Vergiler Hariç:32,02TL
Kapaklı Buz Kalıbı Yapışmaz İçeceklerinizi buz gibi içebilin diye pratik buz kalıpları! Üstelik buzlarınıza başka kokular karışmadan sağlıklı kullanabileceksiniz!   Her defasında 12 tane buz kalıbı elde edebilirsiniz. Buz kalıbından kolayca buzlarınızı çıkarabilirsiniz. Buz kalıbını su ile..
17,08TL Vergiler Hariç:14,47TL
Sağlıklı beslenen kişiler saflarına katılmak için günlük yaşamın vazgeçilmez bir parçası olan bu dijital mutfak terazisini seçmek en isabetli kararınız olacaktır. Ürün Özellikleri İşçilik ve kalite garantisi Geniş LCD ekran Yüksek hassasiyetli sensörlerle daha hassas sonuçlu tartı ..
47,68TL Vergiler Hariç:40,41TL
Mega Boy Hamur Açma Örtüsü Hamur Matı Ölçekli Silpat Hamur Açma Örtüsü Hamur Matı Ölçekli   Hamur açma işlerinde en büyük yardımcınızdır Ölçeklidir istediğiniz ölçüde hamur açabilmenize yardımcı olur Kolaylıkla hamurlarınızı yapışmadan açmanıza yardımcı olur Katlanabilir ,yer kaplamaz Yıkanabi..
74,68TL Vergiler Hariç:63,29TL
Orca Tezgah Üstü Akıllı Kaşıklık  Çatal Kaşık Kurutma Sepeti ile mutfağınıza yer açın.  Su haznesi sayesinde kaşıklardan sızan suyu kolayca boşaltabilirsiniz . Geniş haznesi sayesinde daha fazla kaşık ve çatala yer sağlayın 3 gözden oluşmaktadır. Alt haznesi kolay çıkarılıp temizliği sağlanabilir..
23,39TL Vergiler Hariç:19,82TL
Yuvarlak Donut Kek Hamur Kesici Kalıp Donut Shaper Pratik Donut Kesme Aparatı Mutfakta zaman geçirmeyi seviyor musunuz? En çok ta tatlı yapmaktan mı hoşlanırsınız? Farklı tatlılar yapmayı denemeyi de seviyorsanız bir donut denemesine ne dersiniz? Üstelik nasıl şekillendireceğinizi dert etmenize..
9,88TL Vergiler Hariç:8,37TL
Kızarmalar içi kullandığımız sıvı yağların arta kalanları hep bir sorun arz etmiştir Bu sorunu komple ortadan kaldırmak için sıvı yağ süzgeci en gerekli malzemeler arasında yer almaktadır Sıvı yağ içinde kalan artıkları ayırmak için her mutfak ile uyumlu süzgeç mutfaklarınızın vazgeçilmezi olacak ..
18,88TL Vergiler Hariç:16,00TL
Pizza Kesici ve Hamur Ruleti ikisi bir arada. Pizza , Tart vb lezzet hazırlarken el aletlerinden pizza kesici ve hamur ruleti adı verilen, iki küçük el aletini kullanırsınız.  Bu el aletleri, mutfaklarımızda olmazlarsa olmazlarındandır. Hamur kesici veya hamur ruletı normal bıçaklardan daha seri ..
18,88TL Vergiler Hariç:16,00TL
Limon Sıkacağı - Limonatör - DÖKÜM   Pratik Limon Sıkacağı ile mandalina, portakal ve istediğiniz narenciyeleride sıkabilecek ve günlük vitamin desteğinizi pratik olarak hazırlayabileceksiniz   İstediğiniz her an taze limonata keyfi yapın   Çekirdeklerini ayırır ve limonu ve narenciyelerinizi ..
49,49TL Vergiler Hariç:41,94TL
Limon Sıkacağı - Limonatör Pratik Limon Sıkacağı ile mandalina, portakal ve istediğiniz narenciyeleride sıkabilecek ve günlük vitamin desteğinizi pratik olarak hazırlayabileceksiniz. İstediğiniz her an taze limonata keyfi yapın. Çekirdeklerini ayırır ve limonu ve narenciyelerinizi son damlasına k..
28,78TL Vergiler Hariç:24,39TL
Kapaklı Şişe Ucu Servis Aparatı Damlalık Yağdanlık Tıpa  3 ADET 3'lü Kapaklı Şişe aparatı. Şişenin ağzına sıkıca yerleşerek koymak istediğiniz miktarı rahatca ayarlamanızı sağlar. Döküm sırasında sıvının damlamasını engeller. Kaliteli plastik malzemeden imal edilmiş olup düşmeye kırılmaya karş..
32,39TL Vergiler Hariç:27,45TL
Pratik Patates Püresi Yapma Aleti - Paslanmaz Çelik Pratik Patates Püresi Yapma Aleti - Paslanmaz Çelik
Çok Satan
Pratik Patates Püresi Yapma Aleti - Paslanmaz Çelik ile Püre Yapma  daha kolay patates püreleri yapmak elinizde! Geleneksel patates ezicileri ile, patates doğal olarak aşağı inme hareketi ile dışarı itilir. Ancak bu ürün  kolaylıkla ezebilmek için özel tasarımı  ile pürüzsüz bir püre hazırlamanızı..
27,89TL Vergiler Hariç:23,63TL
Bitki Çayı Demleme Süzgeçi Bitki Çayı Demleme Süzgeçi
Çok Satan
Bitki Çayı Demleme Süzgeci Metal malzeme Pratik ve kullanışlı Bitki çayı demleme aparatı   ..
17,08TL Vergiler Hariç:14,47TL
Limon Sıkacağı - Limonatör - Çelik   Pratik Limon Sıkacağı ile mandalina, portakal ve istediğiniz narenciyeleride sıkabilecek ve günlük vitamin desteğinizi pratik olarak hazırlayabileceksiniz. İstediğiniz her an taze limonata keyfi yapın. Çekirdeklerini ayırır ve limonu ve narenciyelerinizi son ..
33,28TL Vergiler Hariç:28,21TL
Gösterilen: 1 ile 32 arası, toplam: 92 (3 Sayfa)

Fırsat Ürünler

En iyiler

İlginizi Çekebilir

Çerez Politikası
Web sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi