Bumdan.com
Sepetiniz

Spor Sağlık

Maske ve Gözlük - Siperlik Maske Şeffaf Maske ve Gözlük - Siperlik Maske Şeffaf
-12 %
Maske ve Gözlük  - Cırtbant Maske Şeffaf   Hem Maske , Hem Gözlük   Sosyal Mesafeye Dikkat Edemeyenler, Kalabalıklarda Çalışanlar Bu Ürün Tam Size Göre   Ayarlanabilir Cırtı Sayesinde İstediğiniz Genişlikte Kafaya Takabilirsiniz   Paket İçeriği :    1 Adet Maske ve Gözlük - Siperlik Maske ..
22,98TL 20,22TL Vergiler Hariç:18,72TL
Gözlük - Siperlik Şeffaf Gözlük - Siperlik Şeffaf
-12 %
Gözlük - Siperlik Şeffaf   Hem Mask , Hem Gözlük   Sosyal Mesafeye Dikkat Edemeyenler, Kalabalıklarda Çalışanlar Bu Ürün Tam Size Göre   Ayarlanabilir Cırtı Sayesinde İstediğiniz Genişlikte Kafaya Takabilirsiniz   Paket İçeriği :    1 Adet Gözlük - Siperlik Şeffaf ..
22,98TL 20,22TL Vergiler Hariç:18,72TL
Kondisyon Küreği Egzersiz Aleti Body Trimmer Kondisyon Küreği Egzersiz Aleti Body Trimmer
-12 %
Kondisyon Küreği Egzersiz Aleti Body Trimmer   Bölgesel fazlalıklara veda etme vakti geldi!   Egzersiz Yapmayı Zevkli Hale Getiriyoruz   Body Trimmer Jimlastik Aleti İle Kol, Bel ve Basen Bölgeleriniz Aynı Anda Çalışır İstediğiniz Ölçülere Eğlenerek Ulaşırsınız   Bölgesel fazlalıklarınızdan ..
80,47TL 70,81TL Vergiler Hariç:60,01TL
Ayak Vurma Önleyici Silikon Pedler (6 adet) U97 Ayak Vurma Önleyici Silikon Pedler (6 adet) U97
-12 %
Ayak Koruyucu Ped: Silikon Ayak Yastığı (6 Adet). Yeni alınan bir ayakkabının oluşturduğu en büyük sorun ayakkabı vurmasıdır. Ayakkabı içine farklı bölgelere yapıştıracağınız Silikon Ayak Pedi ile bu sorunu engelleyebilirsiniz. Ayak Pedi günün aşığı çalışma temposunda ayaklarınızı rahat ettirecek..
19,52TL 17,18TL Vergiler Hariç:15,91TL
Refleksolojik Ayak Masaj Tabanlığı - Kadın Refleksolojik Ayak Masaj Tabanlığı - Kadın
-12 %
Refleksolojik Ayak Masaj Tabanlığı - Kadın Ayağınızdaki refleks noktalarını uyararak vücudunuzdaki enerji akımını düzenleyeceksiniz.   Refleksoloji, ayak tabanında bulunan özel refleks noktalarının, diğer organlar ve salgı bezleriyle bağlantı olmasının temeline dayanmaktadır. Vücudumuzdaki her o..
34,48TL 30,34TL Vergiler Hariç:28,09TL
Köpüklü Topuk Süngeri Köpüklü Topuk Süngeri
-12 %
Köpüklü Topuk Süngeri Topuklarınızdaki basıncı azaltmanıza ve rahatlatmanıza yardımcı olacak Köpüklü Topuk Süngeri sayesinde atacağınız her adım yumuşak ve yüksek olacak. Topuk ağrısı çeken insanların rahatlıkla kullanabileceği bu ürüne İndirdik.com sayesinde sahip olabilirsiniz. Topuk sağlığının ..
21,83TL 19,21TL Vergiler Hariç:17,79TL
Refleksolojik Ayak Masaj Tabanlığı - Erkek Refleksolojik Ayak Masaj Tabanlığı - Erkek
-12 %
Refleksolojik Ayak Masaj Tabanlığı - Erkek Ayağınızdaki refleks noktalarını uyararak vücudunuzdaki enerji akımını düzenleyeceksiniz.   Refleksoloji, ayak tabanında bulunan özel refleks noktalarının, diğer organlar ve salgı bezleriyle bağlantı olmasının temeline dayanmaktadır. Vücudumuzdaki her o..
34,48TL 30,34TL Vergiler Hariç:28,09TL
Ayak Nasır Ağrıları 6lı Ped - Ayak Vurmalarına Son Ayak Nasır Ağrıları 6lı Ped - Ayak Vurmalarına Son
-12 %
Ayak Nasır Ağrıları 6lı Ped - Ayak Vurmalarına Son!   Comfort insole pads ile ayaklarınızı koruyun. Ayakkabınızın her noktasında kullanabilirsiniz. Topuk vurmasında, Nasır vurmalarında, yan kenarlarda, taban boşluğunda vs.. rahatsızlık duyduğunuz heryerde kullanın. Bay-Bayan herkes kullanabi..
18,38TL 16,18TL Vergiler Hariç:14,98TL
Çekiç Parmak Yastığı Çekiç Parmak Yastığı
-12 %
Çekiç Parmak Yastığı Çekiç parmak rahatsızlığı olanlar silikon yastıkla iyileşeceksiniz! Küçük ayakkabı giymeden ya da kasların gevşek olmasından kaynaklı ortaya çıkan çekiç parmak rahatsızlığınızdan kurtulmak artık çok kolay! Silikon yastık ile rahatsız olan parmağınızı iyileştireceksiniz. Yapm..
19,52TL 17,18TL Vergiler Hariç:15,91TL
Ayak Vurma Önleyici Silikon 2 li Ayak Vurma Önleyici Silikon 2 li
-12 %
Ayak Vurma Önleyici Silikon 2 li Yeni alınan bir ayakkabının oluşturduğu en büyük sorun ayakkabı vurmasıdır. Ayakkabı içine farklı bölgelere yapıştıracağınız Silikon Ayak Pedi ile bu sorunu engelleyebilirsiniz. Ayak Pedi günün aşığı çalışma temposunda ayaklarınızı rahat ettirecek. Silikon Ayak Y..
14,93TL 13,14TL Vergiler Hariç:12,16TL
3 Parmağa Geçen Çekiç Parmak Koruyucu 3 Parmağa Geçen Çekiç Parmak Koruyucu
-12 %
3 Parmağa Geçen Çekiç Parmak Koruyucu Çekiç parmak rahatsızlığınızın iyileşmesine yardımcı olacak koruyucu!   Küçük ayakkabı giymek, kasların gevşek olması gibi sebeplerden oluşan çekiç parmak rahatsızlığından kurtulmanıza yardımcı olacak koruyucudur. 3 parmağınıza geçerek parmaklarınızı düz poz..
21,83TL 19,21TL Vergiler Hariç:17,79TL
Serçe Parmak Bunyon Koruyucu (2 Adet) V22 Serçe Parmak Bunyon Koruyucu (2 Adet) V22
-12 %
Serçe Parmak Bunyon Koruyucu (2 Adet) V22 Serçe parmağınızda oluşan şekil bozukluğunu önleyecek koruyucu!   Giydiğiniz ayakkabıların dar, sivri burunlu olmasından ya da uzun süre ayakkabı giymekten kaynaklı şekil bozukluğuna bunion denir. Bunionlar büyüdükçe ayakkabıların uyguladığı basınçla ağr..
19,52TL 17,18TL Vergiler Hariç:15,91TL
Bio Shoes Ayak Kokusu Giderici Bio Shoes Ayak Kokusu Giderici
-12 %
Ayak Kokusu Artık Dert Olmaktan Çıkıyor! Bio Shoes Ayak Kokusu Giderici İle 120 Gün Boyunca Ayaklarınız Bayram Edecek.   Erkek ya da kadın pek çok kişinin sorunu olan ayak kokusu, özgüven kaybı başta olmak üzere çeşitli psikolojik sorunlara yol açmaktadır. Yapılan araştırmalarda 14-50 yaş arasın..
27,57TL 24,26TL Vergiler Hariç:22,47TL
Ayak Bunyon Koruyucu Makaralı Set Ayak Bunyon Koruyucu Makaralı Set
-12 %
Ayak Bunyon Koruyucu Makaralı Set Tıpta hallux valgus deformesi olarak geçen ayak başparmağının yan tarafında oluşan çıkıntıyı önlemek amaçlı kullanılmaktadır. Ayak başparmağınızın kötü görüntüsünden kurtulmak için tavsiye edilen bu ürünü kullandıktan sonra hem ayakkabınızın sizi rahatsız etmesini..
19,52TL 17,18TL Vergiler Hariç:15,91TL
Yüzüklü Ayak Parmak Ayırıcı Makara Yüzüklü Ayak Parmak Ayırıcı Makara
-12 %
Yüzüklü Ayak Parmak Ayırıcı Makara Ayak parmağınızdaki duruş bozukluğunu düzeltecek makara!   Ayak başparmağınızdaki duruş bozukluklarını gidermeye yardımcı olacak silikon makaradır. Başparmağınıza yüzük gibi geçireceğiniz makara aynı zamanda çekiç parmak hastalığınızın iyileşmesine de yardımcı ..
19,52TL 17,18TL Vergiler Hariç:15,91TL
Parmak Koruyucu Silikon Parmak Gömleği (2 Adet) V3 Parmak Koruyucu Silikon Parmak Gömleği (2 Adet) V3
-12 %
Parmak Koruyucu Silikon Parmak Gömleği (2 Adet) V3   Ayak parmaklarınıza uygulanan basıncı azaltacak parmak gömleği! Ayakkabınızın ayak parmaklarınıza uyguladığı basıncı azaltarak ayak sağlığınızı koruyacaktır. Ayaklarınızda oluşan ağrı, nasırları ve şişlikleri de önleyecek olan parmak gömleği s..
31,03TL 27,30TL Vergiler Hariç:25,28TL
Ayak Nasır Koruma 6 lı Delikli
-12 %
Delikli Ayak Nasır Koruma Ayağınızdaki nasırları korumak için kullanacağınız yastıklar!   Ayağınızda oluşan yaraları, nasırları korumak ve iyileşmesini sağlamak amacıyla kullanacağınız koruyuculardır. Ortası delikli yastığı yaralı veya nasırlı bölgeye yerleştirerek üzerine giydiğiniz ayakkabıdan..
17,24TL 15,17TL Vergiler Hariç:14,05TL
Ayak Bunyon Koruyucu 2 Parmağa Geçen Makaralı Set Ten Rengi Ayak Bunyon Koruyucu 2 Parmağa Geçen Makaralı Set Ten Rengi
-12 %
Makaralı 2 Parmağa Geçen Ayak Bunyon Koruyucu Ayak sağlığınızı korumanıza yardımcı olacak bunyon koruyucu!   Ayağınızdaki hallux valgus deformesi olarak bilinen kemik büyümesini önleyecek ve aynı zamanda parmaklarınızdaki şekil bozukluklarının iyileşmesine yardımcı olacak koruyucudur. Ayak başpa..
19,52TL 17,18TL Vergiler Hariç:15,91TL
Silikon Orta Parmak Koruyucu Silikon Orta Parmak Koruyucu
-12 %
Silikon Orta Parmak Koruyucu   Tırnak batığı sorunuyla karşı karşıya olanlara muhteşem çözüm! Dar, sivri burunlu ayakkabılar ayak tırnaklarınızda batıklara yol açabilir. Bu batıkları önlemek ve oluşan batıkları korumak için özel üretilmiş ucu açık şapkayı kullanabilirsiniz. Parmağınıza geçireceğ..
21,83TL 19,21TL Vergiler Hariç:17,79TL
Ayak Nasır Önleyici Silikon Ped (2 Adet) U00 Ayak Nasır Önleyici Silikon Ped (2 Adet) U00
-12 %
Çekiç Parmak Yastığı Çekiç parmak rahatsızlığı olanlar silikon yastıkla iyileşeceksiniz! Küçük ayakkabı giymeden ya da kasların gevşek olmasından kaynaklı ortaya çıkan çekiç parmak rahatsızlığınızdan kurtulmak artık çok kolay! Silikon yastık ile rahatsız olan parmağınızı iyileştireceksiniz. Yapm..
22,98TL 20,22TL Vergiler Hariç:18,72TL
Laboratuvar Gözlüğü / Çapak Gözlüğü Şeffaf Laboratuvar Gözlüğü / Çapak Gözlüğü Şeffaf
Yeni -12 %
Laboratuvar Gözlüğü / Çapak Gözlüğü Şeffaf   Tüm Sağlık çalışanları tarafından en çok kullanılan laboratuvar gözlüğüdür Kaynak vb işlerde kullanılır İş güvenliği gözlüğüdür Şeffaf Renklidir   Paket İçeriği: 1 adet Korumalı Laboratuvar Gözlüğü / Çapak Gözlüğü Şeffaf ..
11,48TL 10,10TL Vergiler Hariç:9,35TL
Laboratuvar Gözlüğü / Çapak Gözlüğü Sarı Laboratuvar Gözlüğü / Çapak Gözlüğü Sarı
Yeni -12 %
Laboratuvar Gözlüğü / Çapak Gözlüğü Sarı   Tüm Sağlık çalışanları tarafından en çok kullanılan laboratuvar gözlüğüdür Kaynak vb işlerde kullanılır İş güvenliği gözlüğüdür Şeffaf Renklidir   Paket İçeriği: 1 adet Korumalı Laboratuvar Gözlüğü / Çapak Gözlüğü Sarı ..
11,48TL 10,10TL Vergiler Hariç:9,35TL
Bunion Kemik Koruyucu (Baş Parmak) Bunion Kemik Koruyucu (Baş Parmak)
-12 %
Bunion Kemik Koruyucu (Baş Parmak)   Ayak başparmağını doğal olmayan bir pozisyonda sıkan dar ve sivri burunlu ayakkabıların uzun süre giyilmesi sonucunda ayaklarda bunion oluşur Bunion, başparmak etrafındaki şişliğe verilen isimdir. Buna aynı zamanda Halluks Valgus da denir. Halluks latincede b..
19,52TL 17,18TL Vergiler Hariç:15,91TL
Multiflex Pro Kopmayan Lastikli Spor Aleti Karın Kası ve Şınav Aleti Multiflex Pro Kopmayan Lastikli Spor Aleti Karın Kası ve Şınav Aleti
-12 %
Multiflex Pro Kopmayan Lastikli Spor Aleti Karın Kası ve Şınav Aleti   Görüşünüzü geliştirmek isterseniz bu ürün tam size göre, Revoflex Multi Fluss ile şınav ve mekik çekerek sıkı ve kaslı bir görüntüye sahip olabilirsiniz. Ayrıca egzersizleriniz sonucunda karın ve üst vücut bölgelerinin gelişme..
57,48TL 50,58TL Vergiler Hariç:42,87TL
Kulak ve Burun Tıkayıcı Havuz Seti Kulak ve Burun Tıkayıcı Havuz Seti
-12 %
Kulak ve Burun Tıkayıcı Havuz Seti   Kulak ve burun tıkayıcı havuz seti Kulağa takıldığında çam ağacı tasarımı ile kulağa tam oturur Kulak tıkacı içinde bırakılan hava yastığıyla soft ve yumuşaktır, rahatsız etmez Yıkanabilir ve tekrar tekrar kullanılabilir. Elastik dizayna sahiptir Burnu tam k..
20,67TL 18,19TL Vergiler Hariç:16,84TL
Korumalı Laboratuvar Gözlüğü Siyah / Çapak Gözlüğü Korumalı Laboratuvar Gözlüğü Siyah / Çapak Gözlüğü
-12 %
Korumalı Laboratuvar Gözlüğü Siyah / Çapak Gözlüğü   Tüm Sağlık çalışanları tarafından en çok kullanılan laboratuvar gözlüğüdür Kaynak vb işlerde kullanılır İş güvenliği gözlüğüdür Siyah Renklidir   Paket İçeriği: 1 adet Korumalı Laboratuvar Gözlüğü Siyah / Çapak Gözlüğü ..
11,48TL 10,10TL Vergiler Hariç:9,35TL
Kulak Temizleme Mumu 2'li Kulak Temizleme Mumu 2'li
-12 %
Kulak Temizleme Mumu 2'li   Kulak mumu yaptığı hava basıncı ile kulağınızda erişemeyeceğiniz bölgelerdeki kirlerin temizlenmesine yardımcı olmaktadır   3 Yaşından büyük olan herkes rahatlıkla kullanabilir   Ürün Kullanımı: Kullanımı basittir ve özel bir yeteneğe gerek yoktur Kulak mumu kull..
22,98TL 20,22TL Vergiler Hariç:18,72TL
Ahşap Beyzbol Sopası Ahşap Beyzbol Sopası
-12 %
Beyzbol Oyun Sopası İle Eğlenceli Vakit Geçireceksiniz. Ele Tam Oturan Tasarımı İle Elinizden Kaymaz. Ürün Özellikleri: Uzun ömürlüdür. Dayanıklı kırılmaz yapıya sahiptir. Parlak astarlıdır. Oldukça dayanıklı ve ergonomik yapıya sahiptir. Ürün Boyutları: Boy: 63 cm ..
47,12TL 41,46TL Vergiler Hariç:35,14TL
Thera Band Thera Band
-12 %
Thera Band   Sertlik derecesi, direnç seviyesini ifade etmektedir   Pilates bandı; ayak parmağından başımıza kadar vücudun tüm kas gruplarının hareket etmesini sağlayan, vücudu geliştiren, dengede tutan ve sağlamlaştıran, minimum hareket ile vücudumuzun maksimum performansını sağlayan kişisel ku..
28,71TL 25,27TL Vergiler Hariç:21,41TL
Ahşap Beyzbol Sopası - Dev Boy Ahşap Beyzbol Sopası - Dev Boy
-12 %
Beyzbol Oyun Sopası İle Eğlenceli Vakit Geçireceksiniz.   Ele Tam Oturan Tasarımı İle Elinizden Kaymaz.   Ürün Özellikleri: Uzun ömürlüdür. Dayanıklı kırılmaz yapıya sahiptir. Parlak astarlıdır. Oldukça dayanıklı ve ergonomik yapıya sahiptir. Ürün Boyutları: Boy: 74 cm En: 4,5 cm Ge..
60,93TL 53,62TL Vergiler Hariç:45,44TL
Ayak Parmağı Kemik Koruma Silikonu Ayak Parmağı Kemik Koruma Silikonu
-12 %
Ayak Parmağı Kemik Koruma Silikonu Ayak parmağınızdaki kemik bozukluklarınızı gidermede yardımcı olacak koruyucu!   Ayak parmaklarınızda oluşan kemik bozukluklarından kurtulmanıza yardımcı olacaktır. Koruyucu silikon ile giydiğiniz ayakkabı ve terliklerin parmaklarınızı rahatsız etmesini önleyec..
19,52TL 17,18TL Vergiler Hariç:15,91TL
Çakmak Gazı - 250 ml Çakmak Gazı - 250 ml
-12 %
Çakmak Gazı - 250 ml ile; çakmaklarınızı , kamp ocaklarınızı , İksa ocaklarınızı başta olmak üzere birçok ürününüzün gazını doldurabilirsiniz.   Kokusuzdur.   250 Ml'dir.   Paket İçeriği :    1 Adet Çakmak Gazı - 250 ml ..
12,62TL 11,11TL Vergiler Hariç:9,41TL
Gösterilen: 1 ile 32 arası, toplam: 151 (5 Sayfa)

Fırsat Ürünler

En iyiler

İlginizi Çekebilir

Çerez Politikası
Web sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi