Bumdan.com
Sepetiniz

Ayak Bakım - Aksesuar

Ayak Vurma Önleyici Silikon Pedler (6 adet) U97 Ayak Vurma Önleyici Silikon Pedler (6 adet) U97
-12 %
Ayak Koruyucu Ped: Silikon Ayak Yastığı (6 Adet). Yeni alınan bir ayakkabının oluşturduğu en büyük sorun ayakkabı vurmasıdır. Ayakkabı içine farklı bölgelere yapıştıracağınız Silikon Ayak Pedi ile bu sorunu engelleyebilirsiniz. Ayak Pedi günün aşığı çalışma temposunda ayaklarınızı rahat ettirecek..
19,52TL 17,18TL Vergiler Hariç:15,91TL
Refleksolojik Ayak Masaj Tabanlığı - Kadın Refleksolojik Ayak Masaj Tabanlığı - Kadın
-12 %
Refleksolojik Ayak Masaj Tabanlığı - Kadın Ayağınızdaki refleks noktalarını uyararak vücudunuzdaki enerji akımını düzenleyeceksiniz.   Refleksoloji, ayak tabanında bulunan özel refleks noktalarının, diğer organlar ve salgı bezleriyle bağlantı olmasının temeline dayanmaktadır. Vücudumuzdaki her o..
34,48TL 30,34TL Vergiler Hariç:28,09TL
Köpüklü Topuk Süngeri Köpüklü Topuk Süngeri
-12 %
Köpüklü Topuk Süngeri Topuklarınızdaki basıncı azaltmanıza ve rahatlatmanıza yardımcı olacak Köpüklü Topuk Süngeri sayesinde atacağınız her adım yumuşak ve yüksek olacak. Topuk ağrısı çeken insanların rahatlıkla kullanabileceği bu ürüne İndirdik.com sayesinde sahip olabilirsiniz. Topuk sağlığının ..
21,83TL 19,21TL Vergiler Hariç:17,79TL
Refleksolojik Ayak Masaj Tabanlığı - Erkek Refleksolojik Ayak Masaj Tabanlığı - Erkek
-12 %
Refleksolojik Ayak Masaj Tabanlığı - Erkek Ayağınızdaki refleks noktalarını uyararak vücudunuzdaki enerji akımını düzenleyeceksiniz.   Refleksoloji, ayak tabanında bulunan özel refleks noktalarının, diğer organlar ve salgı bezleriyle bağlantı olmasının temeline dayanmaktadır. Vücudumuzdaki her o..
34,48TL 30,34TL Vergiler Hariç:28,09TL
Ayak Nasır Ağrıları 6lı Ped - Ayak Vurmalarına Son Ayak Nasır Ağrıları 6lı Ped - Ayak Vurmalarına Son
-12 %
Ayak Nasır Ağrıları 6lı Ped - Ayak Vurmalarına Son!   Comfort insole pads ile ayaklarınızı koruyun. Ayakkabınızın her noktasında kullanabilirsiniz. Topuk vurmasında, Nasır vurmalarında, yan kenarlarda, taban boşluğunda vs.. rahatsızlık duyduğunuz heryerde kullanın. Bay-Bayan herkes kullanabi..
18,38TL 16,18TL Vergiler Hariç:14,98TL
Çekiç Parmak Yastığı Çekiç Parmak Yastığı
-12 %
Çekiç Parmak Yastığı Çekiç parmak rahatsızlığı olanlar silikon yastıkla iyileşeceksiniz! Küçük ayakkabı giymeden ya da kasların gevşek olmasından kaynaklı ortaya çıkan çekiç parmak rahatsızlığınızdan kurtulmak artık çok kolay! Silikon yastık ile rahatsız olan parmağınızı iyileştireceksiniz. Yapm..
19,52TL 17,18TL Vergiler Hariç:15,91TL
Ayak Vurma Önleyici Silikon 2 li Ayak Vurma Önleyici Silikon 2 li
-12 %
Ayak Vurma Önleyici Silikon 2 li Yeni alınan bir ayakkabının oluşturduğu en büyük sorun ayakkabı vurmasıdır. Ayakkabı içine farklı bölgelere yapıştıracağınız Silikon Ayak Pedi ile bu sorunu engelleyebilirsiniz. Ayak Pedi günün aşığı çalışma temposunda ayaklarınızı rahat ettirecek. Silikon Ayak Y..
14,93TL 13,14TL Vergiler Hariç:12,16TL
3 Parmağa Geçen Çekiç Parmak Koruyucu 3 Parmağa Geçen Çekiç Parmak Koruyucu
-12 %
3 Parmağa Geçen Çekiç Parmak Koruyucu Çekiç parmak rahatsızlığınızın iyileşmesine yardımcı olacak koruyucu!   Küçük ayakkabı giymek, kasların gevşek olması gibi sebeplerden oluşan çekiç parmak rahatsızlığından kurtulmanıza yardımcı olacak koruyucudur. 3 parmağınıza geçerek parmaklarınızı düz poz..
21,83TL 19,21TL Vergiler Hariç:17,79TL
Serçe Parmak Bunyon Koruyucu (2 Adet) V22 Serçe Parmak Bunyon Koruyucu (2 Adet) V22
-12 %
Serçe Parmak Bunyon Koruyucu (2 Adet) V22 Serçe parmağınızda oluşan şekil bozukluğunu önleyecek koruyucu!   Giydiğiniz ayakkabıların dar, sivri burunlu olmasından ya da uzun süre ayakkabı giymekten kaynaklı şekil bozukluğuna bunion denir. Bunionlar büyüdükçe ayakkabıların uyguladığı basınçla ağr..
19,52TL 17,18TL Vergiler Hariç:15,91TL
Bio Shoes Ayak Kokusu Giderici Bio Shoes Ayak Kokusu Giderici
-12 %
Ayak Kokusu Artık Dert Olmaktan Çıkıyor! Bio Shoes Ayak Kokusu Giderici İle 120 Gün Boyunca Ayaklarınız Bayram Edecek.   Erkek ya da kadın pek çok kişinin sorunu olan ayak kokusu, özgüven kaybı başta olmak üzere çeşitli psikolojik sorunlara yol açmaktadır. Yapılan araştırmalarda 14-50 yaş arasın..
27,57TL 24,26TL Vergiler Hariç:22,47TL
Ayak Bunyon Koruyucu Makaralı Set Ayak Bunyon Koruyucu Makaralı Set
-12 %
Ayak Bunyon Koruyucu Makaralı Set Tıpta hallux valgus deformesi olarak geçen ayak başparmağının yan tarafında oluşan çıkıntıyı önlemek amaçlı kullanılmaktadır. Ayak başparmağınızın kötü görüntüsünden kurtulmak için tavsiye edilen bu ürünü kullandıktan sonra hem ayakkabınızın sizi rahatsız etmesini..
19,52TL 17,18TL Vergiler Hariç:15,91TL
Yüzüklü Ayak Parmak Ayırıcı Makara Yüzüklü Ayak Parmak Ayırıcı Makara
-12 %
Yüzüklü Ayak Parmak Ayırıcı Makara Ayak parmağınızdaki duruş bozukluğunu düzeltecek makara!   Ayak başparmağınızdaki duruş bozukluklarını gidermeye yardımcı olacak silikon makaradır. Başparmağınıza yüzük gibi geçireceğiniz makara aynı zamanda çekiç parmak hastalığınızın iyileşmesine de yardımcı ..
19,52TL 17,18TL Vergiler Hariç:15,91TL
Parmak Koruyucu Silikon Parmak Gömleği (2 Adet) V3 Parmak Koruyucu Silikon Parmak Gömleği (2 Adet) V3
-12 %
Parmak Koruyucu Silikon Parmak Gömleği (2 Adet) V3   Ayak parmaklarınıza uygulanan basıncı azaltacak parmak gömleği! Ayakkabınızın ayak parmaklarınıza uyguladığı basıncı azaltarak ayak sağlığınızı koruyacaktır. Ayaklarınızda oluşan ağrı, nasırları ve şişlikleri de önleyecek olan parmak gömleği s..
31,03TL 27,30TL Vergiler Hariç:25,28TL
Ayak Nasır Koruma 6 lı Delikli
-12 %
Delikli Ayak Nasır Koruma Ayağınızdaki nasırları korumak için kullanacağınız yastıklar!   Ayağınızda oluşan yaraları, nasırları korumak ve iyileşmesini sağlamak amacıyla kullanacağınız koruyuculardır. Ortası delikli yastığı yaralı veya nasırlı bölgeye yerleştirerek üzerine giydiğiniz ayakkabıdan..
17,24TL 15,17TL Vergiler Hariç:14,05TL
Ayak Bunyon Koruyucu 2 Parmağa Geçen Makaralı Set Ten Rengi Ayak Bunyon Koruyucu 2 Parmağa Geçen Makaralı Set Ten Rengi
-12 %
Makaralı 2 Parmağa Geçen Ayak Bunyon Koruyucu Ayak sağlığınızı korumanıza yardımcı olacak bunyon koruyucu!   Ayağınızdaki hallux valgus deformesi olarak bilinen kemik büyümesini önleyecek ve aynı zamanda parmaklarınızdaki şekil bozukluklarının iyileşmesine yardımcı olacak koruyucudur. Ayak başpa..
19,52TL 17,18TL Vergiler Hariç:15,91TL
Silikon Orta Parmak Koruyucu Silikon Orta Parmak Koruyucu
-12 %
Silikon Orta Parmak Koruyucu   Tırnak batığı sorunuyla karşı karşıya olanlara muhteşem çözüm! Dar, sivri burunlu ayakkabılar ayak tırnaklarınızda batıklara yol açabilir. Bu batıkları önlemek ve oluşan batıkları korumak için özel üretilmiş ucu açık şapkayı kullanabilirsiniz. Parmağınıza geçireceğ..
21,83TL 19,21TL Vergiler Hariç:17,79TL
Ayak Nasır Önleyici Silikon Ped (2 Adet) U00 Ayak Nasır Önleyici Silikon Ped (2 Adet) U00
-12 %
Çekiç Parmak Yastığı Çekiç parmak rahatsızlığı olanlar silikon yastıkla iyileşeceksiniz! Küçük ayakkabı giymeden ya da kasların gevşek olmasından kaynaklı ortaya çıkan çekiç parmak rahatsızlığınızdan kurtulmak artık çok kolay! Silikon yastık ile rahatsız olan parmağınızı iyileştireceksiniz. Yapm..
22,98TL 20,22TL Vergiler Hariç:18,72TL
Bunion Kemik Koruyucu (Baş Parmak) Bunion Kemik Koruyucu (Baş Parmak)
-12 %
Bunion Kemik Koruyucu (Baş Parmak)   Ayak başparmağını doğal olmayan bir pozisyonda sıkan dar ve sivri burunlu ayakkabıların uzun süre giyilmesi sonucunda ayaklarda bunion oluşur Bunion, başparmak etrafındaki şişliğe verilen isimdir. Buna aynı zamanda Halluks Valgus da denir. Halluks latincede b..
19,52TL 17,18TL Vergiler Hariç:15,91TL
Ayak Parmağı Kemik Koruma Silikonu Ayak Parmağı Kemik Koruma Silikonu
-12 %
Ayak Parmağı Kemik Koruma Silikonu Ayak parmağınızdaki kemik bozukluklarınızı gidermede yardımcı olacak koruyucu!   Ayak parmaklarınızda oluşan kemik bozukluklarından kurtulmanıza yardımcı olacaktır. Koruyucu silikon ile giydiğiniz ayakkabı ve terliklerin parmaklarınızı rahatsız etmesini önleyec..
19,52TL 17,18TL Vergiler Hariç:15,91TL
Silikon Topuk Koruyucu Topuk Gömleği (2 Adet) U96
-12 %
Silikon Topuk Koruyucu Topuk Gömleği (2 Adet) U96 Topuk çatlaklarını ve nasır önleyici topuk koruyucu... Topuklara olan baskıyı azaltır. Özellikle kış aylarında  topuklarda çatlaklar oluşabilmektedir. Bu ürünü topuğunuza nemlendirici krem sürdükten sonra kullandığınızda, nemlendiricinin etkisi art..
31,03TL 27,30TL Vergiler Hariç:25,28TL
Topuk Nasır Jileti Raspa Topuk Nasır Jileti Raspa
-12 %
Topuk Nasır Jileti Raspa Ayak topuklarınızdaki nasırlardan kurtulmanın en pratik yolu!   Ayak tabanında oluşan sert nasır ve benzeri katmanların özel jileti ile ayak tabanından arındırılmasını sağlamaktadır. Beraberinde raspa jileti ile kullanılmaktadır. Kolay kullanım ve çabuk etki etme özelli..
20,67TL 18,19TL Vergiler Hariç:16,84TL
Ped Egg Tekli Topuk Törpüsü Ped Egg Tekli Topuk Törpüsü
-12 %
Ped Egg Tekli Topuk Rendesi Orjinal Ped Egg ayak bakımında devrim yaratan bir üründür. Kalıntı bırakmadan ayaklarınızı yumuşak ve sağlıklı hissetmenizi sağlayan en yeni ve en hızlı yoldur.  Ped Egg ayaklarınızdaki ölü deriyi ortadan kaldırıp, ayaklarınızı herkesin beğeneceği inanılmaz bir güzelliğ..
22,98TL 20,22TL Vergiler Hariç:18,72TL
Foot Care Ayak Bakım Törpüsü Foot Care Ayak Bakım Törpüsü
-12 %
Ped Egg ayak bakımında devrim yaratan bir üründür!   Kalıntı bırakmadan ayaklarınızı yumuşak ve sağlıklı hissetmenizi sağlayan en yeni ve en hızlı yoldur. Ped Egg ayaklarınızdaki ölü deriyi ortadan kaldırıp, ayaklarınızı herkesin beğeneceği inanılmaz bir güzelliğe kavuşturur.   Mükemmel..
22,98TL 20,22TL Vergiler Hariç:18,72TL
Deri Topuk Arkası Koruyucu
-12 %
Deri Topuk Arkası Koruyucu Ayakkabılarınız artık ayaklarınızı acıtmayacak!   Ayakkabının arka kısmına yapıştıracağınız koruyucu, ayakkabınızın arkadan ayağınızı vurmasını önleyecektir. Topuklarınızın üst kısmında oluşacak yara ve su toplaması gibi sorunların oluşumunu engeller. Aynı zamanda aya..
18,38TL 16,18TL Vergiler Hariç:14,98TL
Ayak Baş Parmak Kemik Düzeltici Egzersiz Lastiği Ayak Baş Parmak Kemik Düzeltici Egzersiz Lastiği
-12 %
Ayak Baş Parmak Kemik Düzeltici Egzersiz Lastiği   Ayaklarınız , Ayak Parmaklarınız İçin Beklediğiniz Egzersiz Lastiği Sonunda Üretildi.   Bunyonlar ilerleyici bir hastalıktır   Başparmağın yana yatmasıyla başlar, gitgide yıllar içinde kemiklerin açısını değişir ki; gittikçe artarak göze çarpa..
31,03TL 27,30TL Vergiler Hariç:25,28TL
Kaydırmaz Topuklu Ayakkabı Tabanlığı Kaydırmaz Topuklu Ayakkabı Tabanlığı
-12 %
Silikon Jel Ayak Yastığı   Topuklu ayakkabılar kadınsı aksesuarlardır. Bu yüzden çoğu kadın rahatsız bile olsa topuklu ayakkabı giymekten vazgeçemez. Topuklu ayakkabı giyerken ayağın ön kısmına daha fazla baskı uygulanır ve bu baskı zamanla derisin sertleşmesine ve nasır oluşmasına neden olur. Bu..
14,93TL 13,14TL Vergiler Hariç:12,16TL
Hava Yastıklı Boy Uzatıcı Tabanlık (7 cm Daha Fazla Boy Uzunluğu) - 43 Numara Hava Yastıklı Boy Uzatıcı Tabanlık (7 cm Daha Fazla Boy Uzunluğu) - 43 Numara
-12 %
Hava Yastıklı Boy Uzatıcı Tabanlık (7 cm Daha Fazla Boy Uzunluğu) - 43 Numara Boy Uzatıcı Ayakkabı Tabanlık ile artık boyunuzu daha uzun gösterebilirsiniz ve en ekonomik ve en etkili çözüm yolu.   Anında 1.5 ila 7 cm arası boyunuzu uzatabilirsiniz. Kadın veya erkek hiç farketmez bu ürünü isteyen h..
32,17TL 28,31TL Vergiler Hariç:26,21TL
Hava Yastıklı Boy Uzatıcı Tabanlık Tam Boy (7 cm kadar) - 34 Numara Dolgu Topuk Hava Yastıklı Boy Uzatıcı Tabanlık Tam Boy (7 cm kadar) - 34 Numara Dolgu Topuk
-12 %
Dikkat: Bu üründe, model fiyatları arasında farklılık bulunmaktadır. Gösterilen fiyat, en düşük olan modele aittir Boyundan şikayetçi olan ve daha estetik bir görünüme sahip olmak isteyenler için boyunuzu uzatacak Hava Yastıklı Boy Uzatıcı Tabanlık Tam Boy (7 cm'e kadar).   Boylarının şikayetçi ola..
62,08TL 54,63TL Vergiler Hariç:50,58TL
Hava Yastıklı Boy Uzatıcı Tabanlık (7 cm Daha Fazla Boy Uzunluğu) - 42 Numara Hava Yastıklı Boy Uzatıcı Tabanlık (7 cm Daha Fazla Boy Uzunluğu) - 42 Numara
-12 %
Hava Yastıklı Boy Uzatıcı Tabanlık (7 cm Daha Fazla Boy Uzunluğu) - 42 Numara Boy Uzatıcı Ayakkabı Tabanlık ile artık boyunuzu daha uzun gösterebilirsiniz ve en ekonomik ve en etkili çözüm yolu.   Anında 1.5 ila 7 cm arası boyunuzu uzatabilirsiniz. Kadın veya erkek hiç farketmez bu ürünü isteyen h..
32,17TL 28,31TL Vergiler Hariç:26,21TL
Hava Yastıklı Boy Uzatıcı Tabanlık (7 cm Daha Fazla Boy Uzunluğu) - 39 Numara Hava Yastıklı Boy Uzatıcı Tabanlık (7 cm Daha Fazla Boy Uzunluğu) - 39 Numara
-12 %
Hava Yastıklı Boy Uzatıcı Tabanlık (7 cm Daha Fazla Boy Uzunluğu) - 39 Numara Boy Uzatıcı Ayakkabı Tabanlık ile artık boyunuzu daha uzun gösterebilirsiniz ve en ekonomik ve en etkili çözüm yolu.   Anında 1.5 ila 7 cm arası boyunuzu uzatabilirsiniz. Kadın veya erkek hiç farketmez bu ürünü isteyen h..
32,17TL 28,31TL Vergiler Hariç:26,21TL
Ayak Boşluğunu Dolduran Tabanlık - Model 2
-12 %
Ayak Boşluğunu Dolduran Tabanlık - Model 2   Düztaban olmayı önlemek için pratik çözüm!   Giydiğiniz ayakkabılar ayak şeklinizi değiştirir. Ve bu değişimler rahatsızlık yaşamanıza sebep olabilir.   Ayaklarınızda düztaban sorununu yaşamamak için ayak boşluğunuzu dolduracak tabanlıklar kullanabi..
29,88TL 26,30TL Vergiler Hariç:24,35TL
Hava Yastıklı Boy Uzatıcı Tabanlık Tam Boy (7 cm kadar) - 44 Numara Dolgu Topuk Hava Yastıklı Boy Uzatıcı Tabanlık Tam Boy (7 cm kadar) - 44 Numara Dolgu Topuk
-12 %
Dikkat: Bu üründe, model fiyatları arasında farklılık bulunmaktadır. Gösterilen fiyat, en düşük olan modele aittir Boyundan şikayetçi olan ve daha estetik bir görünüme sahip olmak isteyenler için boyunuzu uzatacak Hava Yastıklı Boy Uzatıcı Tabanlık Tam Boy (7 cm'e kadar).   Boylarının şikayetçi ola..
62,08TL 54,63TL Vergiler Hariç:50,58TL
Gösterilen: 1 ile 32 arası, toplam: 79 (3 Sayfa)

Fırsat Ürünler

En iyiler

İlginizi Çekebilir

Çerez Politikası
Web sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi