Bumdan.com
Sepetiniz

Sağlık Gereçleri

Maske ve Gözlük - Siperlik Maske Şeffaf Maske ve Gözlük - Siperlik Maske Şeffaf
-12 %
Maske ve Gözlük  - Cırtbant Maske Şeffaf   Hem Maske , Hem Gözlük   Sosyal Mesafeye Dikkat Edemeyenler, Kalabalıklarda Çalışanlar Bu Ürün Tam Size Göre   Ayarlanabilir Cırtı Sayesinde İstediğiniz Genişlikte Kafaya Takabilirsiniz   Paket İçeriği :    1 Adet Maske ve Gözlük - Siperlik Maske ..
22,98TL 20,22TL Vergiler Hariç:18,72TL
Gözlük - Siperlik Şeffaf Gözlük - Siperlik Şeffaf
-12 %
Gözlük - Siperlik Şeffaf   Hem Mask , Hem Gözlük   Sosyal Mesafeye Dikkat Edemeyenler, Kalabalıklarda Çalışanlar Bu Ürün Tam Size Göre   Ayarlanabilir Cırtı Sayesinde İstediğiniz Genişlikte Kafaya Takabilirsiniz   Paket İçeriği :    1 Adet Gözlük - Siperlik Şeffaf ..
22,98TL 20,22TL Vergiler Hariç:18,72TL
Laboratuvar Gözlüğü / Çapak Gözlüğü Şeffaf Laboratuvar Gözlüğü / Çapak Gözlüğü Şeffaf
Yeni -12 %
Laboratuvar Gözlüğü / Çapak Gözlüğü Şeffaf   Tüm Sağlık çalışanları tarafından en çok kullanılan laboratuvar gözlüğüdür Kaynak vb işlerde kullanılır İş güvenliği gözlüğüdür Şeffaf Renklidir   Paket İçeriği: 1 adet Korumalı Laboratuvar Gözlüğü / Çapak Gözlüğü Şeffaf ..
11,48TL 10,10TL Vergiler Hariç:9,35TL
Laboratuvar Gözlüğü / Çapak Gözlüğü Sarı Laboratuvar Gözlüğü / Çapak Gözlüğü Sarı
Yeni -12 %
Laboratuvar Gözlüğü / Çapak Gözlüğü Sarı   Tüm Sağlık çalışanları tarafından en çok kullanılan laboratuvar gözlüğüdür Kaynak vb işlerde kullanılır İş güvenliği gözlüğüdür Şeffaf Renklidir   Paket İçeriği: 1 adet Korumalı Laboratuvar Gözlüğü / Çapak Gözlüğü Sarı ..
11,48TL 10,10TL Vergiler Hariç:9,35TL
Kulak ve Burun Tıkayıcı Havuz Seti Kulak ve Burun Tıkayıcı Havuz Seti
-12 %
Kulak ve Burun Tıkayıcı Havuz Seti   Kulak ve burun tıkayıcı havuz seti Kulağa takıldığında çam ağacı tasarımı ile kulağa tam oturur Kulak tıkacı içinde bırakılan hava yastığıyla soft ve yumuşaktır, rahatsız etmez Yıkanabilir ve tekrar tekrar kullanılabilir. Elastik dizayna sahiptir Burnu tam k..
20,67TL 18,19TL Vergiler Hariç:16,84TL
Korumalı Laboratuvar Gözlüğü Siyah / Çapak Gözlüğü Korumalı Laboratuvar Gözlüğü Siyah / Çapak Gözlüğü
-12 %
Korumalı Laboratuvar Gözlüğü Siyah / Çapak Gözlüğü   Tüm Sağlık çalışanları tarafından en çok kullanılan laboratuvar gözlüğüdür Kaynak vb işlerde kullanılır İş güvenliği gözlüğüdür Siyah Renklidir   Paket İçeriği: 1 adet Korumalı Laboratuvar Gözlüğü Siyah / Çapak Gözlüğü ..
11,48TL 10,10TL Vergiler Hariç:9,35TL
Kulak Temizleme Mumu 2'li Kulak Temizleme Mumu 2'li
-12 %
Kulak Temizleme Mumu 2'li   Kulak mumu yaptığı hava basıncı ile kulağınızda erişemeyeceğiniz bölgelerdeki kirlerin temizlenmesine yardımcı olmaktadır   3 Yaşından büyük olan herkes rahatlıkla kullanabilir   Ürün Kullanımı: Kullanımı basittir ve özel bir yeteneğe gerek yoktur Kulak mumu kull..
22,98TL 20,22TL Vergiler Hariç:18,72TL
Kulak Tıkacı Kulak Tıkacı
-12 %
Kulak Tıkacı Sessiz ortamda uyumayı sevenlere kulak tıkacı!   Uykusu en ufak sesle bölünenler, sesli ortamlarda çalışamayanlar kulaklarınızı tıkayıp olduğunuz ortamdan izole olacaksınız. Sünger yapısıyla kulağınızın şeklini alacak ve sizi rahatsız etmeyecek olan kulak tıkacıyla rahat bir uyku çe..
5,74TL 5,05TL Vergiler Hariç:4,68TL
Kapaklı Haftalık İlaç Kutusu Kapaklı Haftalık İlaç Kutusu
-12 %
Kapaklı Haftalık İlaç Kutusu   Düzenli olarak kullanmak zorunda olduğunuz ilaçlarınızı yanınızda kolayca ve gün gün ayırarak taşıyabileceğiniz harika bir ürün sizleri bekliyor Haftalık İlaç Kutusu !   7 farklı bölmeden oluşan Haftalık İlaç Kutusu, kapaklı mekanizmaya sahiptir.   Günlere ayrılm..
7,33TL 6,45TL Vergiler Hariç:5,46TL
Elastik Bilek, Avuç İçi ve Baş Parmak Destek Bandı Elastik Bilek, Avuç İçi ve Baş Parmak Destek Bandı
Çok Satan -12 %
Elastik Bilek, Avuç İçi ve Baş Parmak Destek Bandı   İncinen bilek ya da başparmağınızı Elastik Bilek, Avuç İçi ve Baş Parmak Destek Bandı ile korumaya alın!   Ürün Özellikleri:   Parmak ve bileğinizi korumaya yardımcı olur Özellikle bilek kaslarınızda koruma sağlar Kullanılması kolay olup h..
22,98TL 20,22TL Vergiler Hariç:18,72TL
Haftalık İlaç Saklama Kutusu - Oval Kutu
-12 %
Haftalık İlaç Saklama Kutusu Her gün ilaç içmek zorunda olanlar ilaçlarınızı gün gün bir kutuda saklayın. İlacı içip içmediğinizi kontrol etmenizi de sağlayacak olan kutuyu yanınızda taşıması da oldukça kolay! - Her gün ilaç içmesi gerekenler ilaçlarınızı düzenli bir şekilde almak istiyor ama alam..
9,17TL 8,07TL Vergiler Hariç:6,84TL
İpli Kulak Tıkacı İpli Kulak Tıkacı
-12 %
İpli Kulak Tıkacı İpli Kulak Tıkacı çevredeki gürültüyü azaltarak rahat uyku çekmenizi sağlar. Sivri uçlu tasarım ile kulağa rahat uyum sağlar. Yumuşaktır. Kulağı rahatsız etmez. Yıkanarak tekrar tekrar kullanabilirsiniz. Evde, iş yerinde, okulda, seyahatte kullanacağınız kulak tıkacı size sessiz..
10,33TL 9,09TL Vergiler Hariç:8,42TL
Bokoma Kafa Masaj Aleti Bokoma Kafa Masaj Aleti
-12 %
Müthiş bir kafa masajı sizi bekliyor. Göründüğünden çok daha etkili bir ürün karşınızda duruyor! Bokomayı kafanıza yerleştirip kafa derinize yavaşca masaj yapmaya başlayınca, Bokoma kafa derisindeki tüm sinirleri uyararak vücuda rahatlama hissi verecektir. Bu durumda kan dolaşımı hızlanacak, öze..
14,93TL 13,14TL Vergiler Hariç:11,13TL
Korumalı Laboratuvar Gözlüğü Şeffaf Korumalı Laboratuvar Gözlüğü Şeffaf
-12 %
Korumalı Laboratuvar Gözlüğü Şeffaf Tüm Sağlık çalışanları tarafından en çok kullanılan laboratuvar gözlüğüdür. Şeffaf Renklidir. Paket İçeriği: 1 adet Korumalı Laboratuvar Gözlüğü Şeffaf ..
11,48TL 10,10TL Vergiler Hariç:9,35TL
Korumalı Laboratuvar Gözlüğü Sarı Korumalı Laboratuvar Gözlüğü Sarı
-12 %
Korumalı Laboratuvar Gözlüğü Sarı Tüm Sağlık çalışanları tarafından en çok kullanılan laboratuvar gözlüğüdür. Sarı Renklidir. Paket İçeriği: 1 adet Korumalı Laboratuvar Gözlüğü Sarı  ..
11,48TL 10,10TL Vergiler Hariç:9,35TL
Dr Mask Mekanik Bariyer  Jel 15 ml Dr Mask Mekanik Bariyer  Jel 15 ml
-12 %
Dr Mask Mekanik Bariyer  Jel 15 ml DR MASK mekanik bariyer; nazal mukozaya benzer bir bariyer jeldir burun boşluğundaki virüs partikülleri gibi yabancı maddelerin solunmasını engelleyerek etki gösterir. iç ve dış polen, ev tozu hayvan kılı ve toz akarları gibi çeşitli hava kaynaklı kirliliklerin ne..
91,98TL 80,94TL Vergiler Hariç:68,59TL
9 Bilyeli Masaj Eldiveni 9 Bilyeli Masaj Eldiveni
-12 %
Günün tüm yorgunluğunu eve geldiğinizde bir kenera itin ve bilyeli masaj eldiveni ile rahatlamaya hazır olun!   Üzerinde yer alan ve 360 derece dönebilen 9 adet metal bilye ile doğru masaj noktaları üzerine yoğunlaşarak daha kolay rahatlamanızı sağlar Üstelik kimseye ihtiyaç duymadan! Eldiven tas..
43,67TL 38,43TL Vergiler Hariç:32,57TL
iRenew Enerji Takısı iRenew Enerji Takısı
-12 %
iRenew Enerji Takısı   Tüm dünyada ünlülerin kullandığı denge bilkliği şimdi sizin bleğinizde, basit bir künye görümündeki bu bilklik kendinden beklenen performansın üzerinde bir performans gösterip, günün stresinden sizi kurtarıp, vücudunuzun dengesini korumasını yardımcı oluyor   Daha açık bir..
17,24TL 15,17TL Vergiler Hariç:14,05TL
Piez Kadınlar İçin Hijyenik Ayakta İşeme Aparatı Piez Kadınlar İçin Hijyenik Ayakta İşeme Aparatı
-12 %
Piez Kadınlar İçin Hijyenik Ayakta İşeme Aparatı Piez Nedir? Piez, kadınlara tuvalet ihtiyaçlarını ayakta giderebilme rahatlığı verir. Tıbbi silikondan üretilmiştir ve tuvaletlerin iğrenç olduğu veya hiç tuvalet olmadığı durumlarda kadınlara hijyenik bir seçenek sunar. Her türlü yaşam tarzına uyg..
33,33TL 29,33TL Vergiler Hariç:24,85TL
Spor Bilekliği / Medikal Bileklik Spor Bilekliği / Medikal Bileklik
-12 %
Spor Bilekliği / Medikal Bileklik   Polyester ve lateks malzemeden üretilmiştir Bileğinizi korur ve destekler Her türlü spor aktivitesinde kullanılabilir   Bileklerimiz her gün onlarca işlemde yardımcı olur bizlere   Kimi zaman bir alışveriş poşeti taşırız   Kimi zamansa bir spor aktivit..
22,98TL 20,22TL Vergiler Hariç:18,72TL
Sıcak Su Torbası Termafor (1,75 Litre) Sıcak Su Torbası Termafor (1,75 Litre)
-12 %
Hastalanınca veya yatağınızda ısınamayınca! Üşümeye çözüm bulamayanlara, daha sıcak bir yatak isteyenlere geçmişten gelen sıcacık bir çözüm! Isınmanın en eski, en geleneksel yollarından biri karşınızda! Ürün Özellikleri: Kauçuk sağlam malzemeden üretilmiştir Kışın sıcak su terapisi yapılabili..
29,88TL 26,30TL Vergiler Hariç:22,28TL
Nem Ölçer Termometre Nem Ölçer Termometre
-12 %
Nem Ölçer Termometre ile artık bulunduğunuz yerin hava sıcaklığı ve nem derecesini görmek artık çok kolay! Evinizde, ofisinizde, işyerinizde kısacası bulunduğunuz ortamdaki hava sıcaklığını ve nem değerini ölçebilen mükemmel bir üründür. Sert Plastikten üretilmiştir. Analogdur Uzun Ömürlüdür.   ..
25,27TL 22,24TL Vergiler Hariç:18,84TL
Bilek Güçlendirme Yayı (2li Set) Bilek Güçlendirme Yayı (2li Set)
-12 %
Bilek Güçlendirme Yayı (2li Set) El ve ön kol adalenizin kuvvetlenmesi ve biceps kasınızın daha fazla gelişmesini istiyorsanız bu ürün tam size göre. Daha güçlü ve daha güzel görünen kollara sahip olmak için Bilek Güçlendirme Aleti karşınızda! Çalışırken elinizde rahat tutuş sağlar, rahatsız etmez..
34,47TL 30,33TL Vergiler Hariç:25,70TL
Kadın Ayak Spor Bandajı / Medikal Bandaj- Ankle Support For Women Kadın Ayak Spor Bandajı / Medikal Bandaj- Ankle Support For Women
-12 %
Kadın Ayak Spor Bandajı / Medikal Bandaj- Ankle Support For Women   Polyester ve lateks malzemeden üretilmiştir Bileğinizi korur ve destekler Her türlü spor aktivitesinde kullanılabilir Bileklerimiz her gün onlarca işlemde yardımcı olur bizlere Kimi zaman bir alışveriş poşeti taşırız Kimi za..
20,67TL 18,19TL Vergiler Hariç:16,84TL
Mimo Mini Masaj Aleti Mimo Mini Masaj Aleti
-12 %
Mimo Mini Masaj Aleti kas ağrılarınızı giderir ve kan dolaşımınızı hızlandırır! Beraberinde gelen USB kablosu sayesinde bilgisayar başında istediğiniz zaman masaj yapabilirsiniz. Aynı zamanda pille kullanabilir, küçük boyutu sayesinde seyahatlarinizde de yanınızda götürebilirsiniz! Ergonomik el bö..
29,88TL 26,30TL Vergiler Hariç:22,28TL
Manyetik Bel Korsesi (16 Mıknatıslı) Siyah Manyetik Bel Korsesi (16 Mıknatıslı) Siyah
-12 %
Mıknatıslı Bel Kemeri ile belinizdeki ağrılardan kurtulacak, vücudunuzun kan akışını düzenleyeceksiniz. Kıyafetlerinizin altına rahatlıkla takabileceğiniz kemerle vücudunuz negatif iyonlardan arınacak ve daha dinç olacak.    Sürekli bel ağrısı mı çekiyorsunuz? Bel ağrılarınız dayanılmaz hal almay..
54,03TL 47,54TL Vergiler Hariç:44,02TL
Kulak Temizleyici - Smart Swab - Akıllı Kulak Temizleyici Kulak Temizleyici - Smart Swab - Akıllı Kulak Temizleyici
-12 %
Kulak Temizleyici - Smart Swab - Akıllı Kulak Temizleyici ile Kulaklarınızı temizlemek acı vermez. Kulakları Temizlemek için Kolay bir çözüm var! Smart Swab®, kulak kiri giderici kolay ve ağrısız hale getiren yenilikçi bir kitdir.   Sadece kulağınıza yerleştirin, bükün ve kulak kirini çıkarın. ..
49,42TL 43,49TL Vergiler Hariç:36,86TL
Haftalık İlaç Saklama Kutusu 2 Adet Haftalık İlaç Saklama Kutusu 2 Adet
-12 %
Kapaklı Haftalık İlaç Kutusu   Düzenli olarak kullanmak zorunda olduğunuz ilaçlarınızı yanınızda kolayca ve gün gün ayırarak taşıyabileceğiniz harika bir ürün sizleri bekliyor Haftalık İlaç Kutusu ! 7 farklı bölmeden oluşan Haftalık İlaç Kutusu, kapaklı mekanizmaya sahiptir. Günlere ayrı..
28,32TL 24,92TL Vergiler Hariç:21,12TL
Haftalık İlaç Saklama Kutusu Haftalık İlaç Saklama Kutusu
Çok Satan -12 % Stokta Yok
Kapaklı Haftalık İlaç Kutusu   Düzenli olarak kullanmak zorunda olduğunuz ilaçlarınızı yanınızda kolayca ve gün gün ayırarak taşıyabileceğiniz harika bir ürün sizleri bekliyor Haftalık İlaç Kutusu ! 7 farklı bölmeden oluşan Haftalık İlaç Kutusu, kapaklı mekanizmaya sahiptir. Günlere ayrı..
14,16TL 12,46TL Vergiler Hariç:10,56TL
Gösterilen: 1 ile 29 arası, toplam: 29 (1 Sayfa)

Fırsat Ürünler

En iyiler

İlginizi Çekebilir

Çerez Politikası
Web sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi